BMW Bawaria Motors wśród najlepszych dealerów w Polsce. Dealer BMW m.in. w Warszawie zbiera świetne opinie klientów i branżowych ekspertów

BMW Bawaria Motors wśród najlepszych dealerów w Polsce. Dealer BMW m.in. w Warszawie zbiera świetne opinie klientów i branżowych ekspertów28.10.2021 11:33
BMW Bawaria Motors wśród najlepszych dealerów w Polsce. Dealer BMW m.in. w Warszawie zbiera świetne opinie klientów i branżowych ekspertów
Źródło zdjęć: © Materiał Partnera

Pomimo problemów z dostępnością kluczowych podzespołów i zastojami produkcyjnymi, branża motoryzacyjna szybko dźwignęła się z pandemicznego kryzysu.

W 2021 roku sprzedaż nowych aut w Polsce dosłownie wystrzeliła. Tylko w pierwszym półroczu zarejestrowano ponad 243 tys. samochodów, co oznacza 32,5 proc. wzrost rok do roku. Dobre nastroje panujące w branży dało się wyczuć podczas 12. Kongresu Dealerów, który we wrześniu odbył się w Warszawie

Tradycyjnie podczas imprezy przyznano Nagrody Rynku Dealerskiego. Wśród laureatów znalazł się dealer BMW Bawaria Motors, posiadający salony w Warszawie, Jankach, Piasecznie, Katowicach i Gdańsku. Dobre opinie klientów oraz innowacyjne działania sprzedażowe dealera zostały docenione przez branżowych ekspertów.

Emil Frey Polska z tytułem Dealera Roku 2021

BMW Bawaria Motors wchodzi w skład grupy Emil Frey Polska, która jest jedną z najprężniej rozwijających się grup dealerskich na polskim rynku. Znalazło to swoje odzwierciedlenie w wynikach konkursu Dealer Roku organizowanym przez Miesięcznik Dealer.

Emil Frey Polska zajął pierwsze miejsce w kategorii Duża Grupa Dealerska (powyżej 5 lokalizacji). Kapituła konkursu doceniła przede wszystkim konsekwentne umacnianie pozycji grupy, a także stały rozwój potwierdzony bardzo dobrymi wynikami sprzedażowymi.

Emil Frey Polska był jednym z nielicznych dealerów w kraju, który mocno inwestował w rozwój w niepewnych pandemicznych czasach – najlepszym przykładem będzie tutaj otwarcie nowego salonu Mercedesa w Jankach, który jest jednocześnie najnowocześniejszym tego typu obiektem w Polsce.

Nabywcy nowych samochodów, zwłaszcza klasy premium, są coraz bardziej wymagający i oczekują znakomitej obsługi przed- i posprzedażnej. To nie przypadek, że salony dealerskie należące do grupy Emil Frey Polska cieszą się znakomitą opinią klientów, co także zostało dostrzeżone przez kapitułę konkursu Dealer Roku i zaowocowało sukcesem całej grupy.

Sprawdzony samochód z drugiej ręki? Szukaj go w BMW Bawaria Motors

Tak przynajmniej radzą eksperci rynku motoryzacyjnego, którzy przyznali BMW Bawaria Motors tytuł Dealera Roku w kategorii Samochodów Używanych. I prawdopodobnie to właśnie ta kategoria interesuje większość naszych czytelników. W końcu statystycznie 7 na 10 Kowalskich kupuje auto właśnie z drugiej ręki.

Polski rynek samochodów używanych wyraźnie się ucywilizował, co jest zasługą także samych dealerów, którzy mocno rozbudowali swoją ofertę takich aut. Dealerzy stawiają na dobre relacje z klientami, dlatego skrupulatnie sprawdzają każdy pojazd przed wystawieniem ogłoszenia.

Kupując „używkę” w salonie płacimy nieco więcej, ale w zamian zyskujemy pewność m.in. co do pochodzenia pojazdu, jego historii oraz stanu technicznego. Efekt? Salony dealerskie stały się poważną konkurencją dla komisów oraz sprzedawców prywatnych.

Na tym rynku zdecydowanie wyróżnia się BMW Bawaria Motors – opinie nabywców samochodów używanych, którzy zdecydowali się kupić je w salonach tego dealera, są w przytłaczającej większości pozytywne, co także znalazło odzwierciedlenie w wynikach konkursu Dealer Roku.

Kapituła konkursu doceniła przede wszystkim to, że szukając auta z drugiej ręki w BMW Bawaria Motors w Warszawie, Gdańsku, Katowicach, Jankach czy Piasecznie, nabywcy mogą łatwo ocenić stan oferowanych pojazdów jeszcze przed pofatygowaniem się na miejsce. Jak? Dzięki bardzo dobrej, rzetelnej prezentacji aut w ogłoszeniach.

BMW Bawaria Motors stawia na wysokiej jakości autorskie zdjęcia oraz filmy, na których omawiana jest specyfikacja danego egzemplarza – szczególnie ta druga forma prezentacji jest przydatna osobom oglądającym ogłoszenie i pozwala szybko ocenić, czy warto jechać na osobiste oględziny, czy jednak trzeba szukać dalej.

Internetowy Dealer Roku – kolejna nagroda potwierdzająca dobre opinie o BMW Bawaria Motors

Internetowy Dealer Roku to nowa kategoria w konkursie Dealer Roku, która będzie mieć coraz większe znaczenie w branży motoryzacyjnej. W końcu Internet stał się już kluczowym kanałem nie tylko komunikacji z klientami, ale też bezpośredniej sprzedaży.

Jeśli pandemia zostawia po sobie coś dobrego, to na pewno ogromny wzrost dostępności e-zakupów. W czasie kolejnych lockdownów zaczęliśmy kupować online takie rzeczy i usługi, które wcześniej były zarezerwowane wyłącznie dla sprzedaży stacjonarnej. Wśród nich właśnie samochody.

Pierwszym w historii plebiscytu Internetowym Dealerem Roku 2021 została Bawaria Motors. Eksperci oraz internauci docenili dealera przede wszystkim za atrakcyjną formę prezentacji aut online, możliwość dokonania zakupu w 100% zdalnie, wysoką użyteczność strony internetowej (m.in. własny sklep z częściami i akcesoriami), dobre opinie o Bawaria Motors w Internecie oraz aktywność marki dealera w mediach społecznościowych i na innych polach marketingu internetowego.

Tutaj warto wspomnieć m.in. o dynamicznie rozwijającym się kanale BMW Bawaria Motors na YouTube, na którym publikowane są autorskie filmy poradnikowe, prezentujące nowe oraz używane modele pojazdów z oferty dealera.

Salony BMW Bawaria Motors cieszą się bardzo dobrą opinią nie tylko wśród branżowych ekspertów, ale też samych klientów. Warto wspomnieć, że serwis BMW Bawaria Motors w Warszawie w 2020 roku uzyskał certyfikat Wyboru Kierowców w głosowaniu na popularnej platformie Yanosik. Dealer znalazł się również w zestawieniu TOP 3 firm nominowanych w kategorii Dealer Samochodów Najbardziej Przyjazny Branży Flotowej przygotowanym przez Polski Związek Wynajmu i Leasingu Pojazdów, natomiast w 2019 roku firma otrzymała nagrodę Lidera Kontaktu OTOMOTO w kategorii samochodów używanych.

Źródło artykułu:WP Autokult
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)