Romet przedstawia dwa motocykle typu allroad

Romet przedstawił dwa nowe motocykle typu allroad. Są nimi modele ADV150 oraz Z175.

Romet ADV150

Romet ADV150 (fot. materiały prasowe)

W 2014 rok firma Romet wjedzie na rynek z dwoma zupełnie nowymi motocyklami: ADV150 o charakterze przeprawowo-turystycznym oraz Z175 przeznaczonym głównie do poruszania się w miejskim zgiełku.

Jak deklaruje Romet, model ADV150 stworzony został przede wszystkim dla miłośników bezdroży oraz dalekich wypraw. O podróżniczym charakterze maszyny ma świadczyć obecność stelaża bagażnika, na którym będzie można zamocować swoje bagaże. Ponadto, model ADV150 otrzymał gmole, które zabezpieczą nadwozie przed skutkami upadków, a także gniazdo zapalniczki z portem USB, dzięki którym będzie istniała możliwość podładowania nawigacji lub telefonu.

Romet ADV150

Z kolei w przypadku modelu Z175, będzie on przede wszystkim przeznaczony do poruszania się w ruchu miejskim, ale jak twierdzi Romet, motocykl będzie świetny również w przypadku chęci niedalekiego wypadu za miasto.

Romet Z175

Póki co, Romet nie podaje jakiejkolwiek specyfikacji motocykli. W informacji prasowej, póki co, dominują jedynie same ogólniki, a przecież moc tych maszyn to chyba nie tajemnica zwłaszcza, że prezentowany jest już ich wygląd. A strona wizualna raczej nie porywa. Czekamy zatem na więcej szczegółów technicznych.

Zobacz również: Goodyear - konferencja

Podziel się:

Przeczytaj także:

Także w kategorii Motocykle:

Najmocniejszy elektryczny cruiser: Voxan Wattman [aktualizacja] Nowe stunt-wideo Ewy Pieniakowskiej [aktualizacja] Yamaha zajmie się produkcją samochodów Świąteczne życzenia od motocyklowych producentów [aktualizacja] Jak bezpiecznie zimować motocykl? [poradnik] Kobiety w sporcie motocyklowym? FIM jest na tak! Futurystyczny J Concept - propozycja Kawasaki [aktualizacja] Suzuki GSX-R 750 na 2014 rok: skazany na sukces? Motocyklowe patronaty medialne Autokult.pl na 2014 rok BMW R NineT według Urban Motor Jazda na bogato: BMW K1600 GTL Exclusive 2014 [aktualizacja] Damsko-męska sesja na Ducati Panigale Buspasy dla krakowskich motocyklistów W poszukiwaniu najznakomitszych wąsów z Bridgestone Bros Unieruchomienie motocykla na odległość? To już możliwe Projekt motocykla Audi Supersport 10R Tragiczny wypadek podczas Sic Supermoto Days Wyścigi bez ograniczeń: Isle of Man TT Dwanaście generacji prędkości Hondy: historia modelu CBR900RR Podaruj Kilometr - charytatywna wyprawa do Mongolii Amatorska reklama Ducati, która robi wrażenie BMW R 1200RT: turysta z Niemiec Stylowy cafe racer: Yamaha Bolt Niesamowita historia Ducati z II wojny światowej