Samochody sportowe jako pick-upy

X-Tomi Design nie zawodzi z kolejnymi niesamowitymi pomysłami. Tym razem postanowił przerobić auta sportowe na użytkowe. Tak powstała rodzina egzotycznych krewnych klasycznego Chevroleta El Camino.

Zobacz również: Niebezpieczna jazda na zderzeku - Škoda Safety

Źródło: X-Tomi Design

Źródło: X-Tomi Design

Podziel się:

Przeczytaj także:

Także w kategorii Treści cykliczne:

Reliant Robin i inne niezwykłe trzykołowce Skradzione samochody odzyskane po latach Szeryfowie drogowi - kompilacja głupców blokujących ruch [cz. 1] Kompilacja parkingowych porażek [cz. 1] Top Gear na fali kontrowersji [cz. 1] Piesi i rowerzyści - niebezpieczne sytuacje drogowe [wideo] Sekretne koncepty Porsche Pokolenie wcześniej: Mercedes-Benz SLR McLaren Ewolucja amerykańskiej legendy: Chevrolet Camaro Żegnamy króla: odchodzi Mercedes-Benz SLS AMG Dekady potęgi: ewolucja amerykańskich ciężarówek Clive Owen – zawodowiec w BMW Stare reklamy motoryzacyjne z polskiej telewizji Ewolucja Godzilli: jak od początku zmieniał się Nissan Skyline GT-R Słynne monster trucki [cz. 1] Pojedynki samochodów z samolotami [cz. 1] Najszybsze samochody Nürburgringu Kalendarz imprez motoryzacyjnych 2014 Porażki motoryzacyjne przyłapane na wideo Wirtualne auta przeniesione do rzeczywistości Kraksy z Nürburgring Nordschleife [wideo] Samochody przyszłości z przeszłości [cz. 3] World Endurance Championship 2014 – o co w tym wszystkim chodzi? Nascar - największe widowisko na świecie?

Popularne w tym tygodniu:

Nie licz na policję, licz na siebie. Skradzione auto rzadko wraca do właściciela Akumulatory w autach elektrycznych ulepszają się i zmieniają świat na lepsze Auto elektryczne i mieszkanie w bloku. Czy da się to połączyć? Ile CO2 tak naprawdę emituje samochód elektryczny w Polsce? Samochody elektryczne kontra wodorowe. Która opcja wygra? Słowo, którego boją się pracodawcy i pracownicy. Czym tak naprawdę jest restrukturyzacja?