Instalacja LPG w samochodzie. Odpowiadamy na nurtujące was pytania! Odc. 6

Partner akcji: STAG

Czy warto wybrać instalacje od renomowanego producenta? Czy jej montaż wiąże się z utratą mocy i ewentualną krótszą żywotnością podzespołów? A także, czy autogaz jest ekologiczny? Sześcioodcinkowa seria, którą prowadzi Kuba Jankowski, odpowiada na te i inne pytania, mające rozwiać wątpliwości wszystkich tych, którzy chcą zamontować w swoim samochodzie instalacje LPG.

Na dociekliwe pytania Kuby odpowiada ekspert marki AC  - producenta najnowszej generacji instalacji LPG marki STAG — Karol Dobrzycki. Z serii dowiecie się między innymi: czy zbiornik poddany siłom działającym na samochód w trakcie wypadku jest bezpieczny, o ile zwiększyć może się zasięg każdego z dostępnych na rynku typów samochodów, czy LPG da się zamontować do hybryd, a także czym w kontekście emisji i ekologii różnią się stare instalacje od nowych.

By w pełni zgłębić wszystkie tajemnice autogazu, obejrzyjcie też pozostałe odcinki naszej sześcioodcinkowej serii: "Wszystko, co chcielibyście wiedzieć o instalacjach autogaz, ale baliście się zapytać". Zapraszamy!

Instalacja LPG w samochodzie. Odpowiadamy na nurtujące was pytania! Odc. 5

Czy warto wybrać instalacje od renomowanego producenta? A może zacząć oszczędzać już na samym początku, po prostu kupując tańszą instalację? I…

Partner akcji: STAG

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Media corner:

Sandero Stepway i Duster 4x4 - podróż wzdłuż Wisły dwiema Daciami Wypadek komunikacyjny - konsekwencje groźniejsze, niż myślisz Wymieniasz samochód? Sprawdź, jak zdobyć na to pieniądze Instalacja LPG w samochodzie. Odpowiadamy na nurtujące was pytania! Odc. 4 Osobliwe mandaty Nowy Peugeot 508 SW - bezkompromisowe kombi - polska gama i cenniki Lexus ES 300h - hybrydowa limuzyna spełniająca wszystkie potrzeby Zatrzymaj smog. Poznaj hybrydy Lexusa Ranking: Jak jeździ się po obrzeżach polskich miast? Przyszła zima – sypnie mandatami? Obszar zabudowany – poradnik kierowcy Wyjątkowy wyścig na pasie lotniska

Popularne w tym tygodniu:

Samochód z oferty VWFS Autonomia to pewność, elastyczność i wygoda Instalacja LPG w samochodzie. Odpowiadamy na nurtujące was pytania! Odc. 6 Toyota Yaris Hybrid. Zapomnij o silniku benzynowym Instalacja LPG, czyli bardzo niskie koszty i nieskrępowane osiągi Dzięki KINTO ONE możesz jeździć hybrydą. Ty wybierasz: Toyota czy Lexus?