Pomóż nam tworzyć Autokult! Co chcesz tu zmienić?

Instalacja LPG w samochodzie. Odpowiadamy na nurtujące was pytania! Odc. 3

Partner akcji: STAG

Czy instalacje LPG nadają się do aut hybrydowych? Czy rzeczywiście niszczą silnik? Sześcioodcinkowa seria, którą poprowadził dla nas Kuba Jankowski, odpowiada na te i inne skomplikowane pytania, które zadają sobie ci spośród nas, którzy są o krok od montażu LPG w swoich samochodach.

Na wnikliwe pytania Kuby odpowiada ekspert marki AC — producenta najnowszej generacji instalacji LPG marki STAG — Karol Dobrzycki. Z serii dowiecie się między innymi: czy LPG niszczy silnik, czy potrafi wybuchnąć w samochodzie, a także czy zbiorniki z gazem mają zabezpieczenia w razie wycieku.

By w pełni zgłębić wszystkie tajemnice LPG, należy śledzić naszą sześcioodcinkową serię: "Wszystko, co chcielibyście wiedzieć o instalacjach autogaz, ale baliście się zapytać". Zapraszamy!

Instalacja LPG w samochodzie. Odpowiadamy na nurtujące was pytania!

Dla kogo są instalacje autogazu? Czym powinniśmy się kierować przy wyborze odpowiedniej instalacji do naszego auta? Sześcioodcinkowa seria, którą…

Partner akcji: STAG

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Wywiady:

Enrico Fumia w szczerym wywiadzie. Po latach współtwórca Multipli ujawnia prawdę o pracy dla Fiata w latach 90. Dr Gill Pratt w Toyocie przewiduje przyszłość. Mówi mi, kogo potrąci auto w sytuacji bez wyjścia Spowiedź twórcy elektrycznego Megane. "Pierwsza myśl: jak my do cholery to zrobimy?!" Twórcy hybrydowego Maserati Levante: "Elektryfikacja to sukces, który daje nam nowe możliwości" Setki zawodników wybierają Fabię. Wiemy, dlaczego Škoda jest rajdowym hitem Detlev von Platen: pracujemy nad ekologicznym paliwem, by Porsche 911 nie musiało być elektryczne "Stawiamy na elektromobilność, ale nie wycofujemy Mustanga". O przyszłości Forda z prezesem Piotrem Pawlakiem 830 KM z wolnossącego V12 w 2021 roku. Twórca silnika Ferrari 812 Competizione zdradza swoje triki Audi wszystkich w tym roku przestraszyło. Kuba Przygoński w rozmowie o dakarowych samochodach Debiut polskiego zespołu w Le Mans. Rozmawiamy z kierowcą Kubą Śmiechowskim Polska firma eksportuje na cały świat. Melex od 50 lat robi to, co dopiero staje się modne 18-latek wyprzedził ich i wcisnął hamulec. Ewelina Wiercioch mówi, jakiej chce kary