Weź udział w badaniu preferencji polskich kierowców

Instalacja LPG w samochodzie. Odpowiadamy na nurtujące was pytania! Odc. 2

Partner akcji: STAG

Ile kosztuje montaż instalacji LPG? A po montażu, ile właściwie możemy oszczędzić? Sześcioodcinkowa seria, którą poprowadził dla nas Kuba Jankowski, odpowiada na te i inne skomplikowane pytania, które zadają sobie ci spośród nas, którzy są o krok od montażu LPG w swoich samochodach.

Na wnikliwe pytania Kuby odpowiada ekspert marki AC — producenta najnowszej generacji instalacji LPG marki STAG — Karol Dobrzycki. Z serii dowiecie się między innymi: jak bardzo ekologiczny jest autogaz, jakie gwarancje daje renomowany producent oraz czym się różnią instalacje najnowszej generacji od tych starszych.

By w pełni zgłębić wszystkie tajemnice LPG, należy śledzić naszą sześcioodcinkową serię: "Wszystko, co chcielibyście wiedzieć o instalacjach autogaz, ale baliście się zapytać". Zapraszamy!

Instalacja LPG w samochodzie. Odpowiadamy na nurtujące was pytania!

Dla kogo są instalacje autogazu? Czym powinniśmy się kierować przy wyborze odpowiedniej instalacji do naszego auta? Sześcioodcinkowa seria, którą…

Partner akcji: STAG

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Wywiady:

Enrico Fumia w szczerym wywiadzie. Po latach współtwórca Multipli ujawnia prawdę o pracy dla Fiata w latach 90. Detlev von Platen: pracujemy nad ekologicznym paliwem, by Porsche 911 nie musiało być elektryczne Wywiad: Kuba Przygoński po Dakarze mówi, dlaczego w tym roku rozmiar miał znaczenie Wypadek i co dalej? Odpowiedzialność kierowcy po śmiertelnym potrąceniu pieszego Cyberpunk 2077: Auto Silverhanda to Porsche 911 Turbo. Rozmawialiśmy z twórcami "Stawiamy na elektromobilność, ale nie wycofujemy Mustanga". O przyszłości Forda z prezesem Piotrem Pawlakiem Instalacja LPG w samochodzie. Odpowiadamy na nurtujące was pytania! Odc. 3 "Sprzedaż online to pomoc dla dealerów". Alexander Petrofski tłumaczy radykalną strategię Volvo Twórcy hybrydowego Maserati Levante: "Elektryfikacja to sukces, który daje nam nowe możliwości" 830 KM z wolnossącego V12 w 2021 roku. Twórca silnika Ferrari 812 Competizione zdradza swoje triki Wywiad: Kuba Przygoński o przesiadce z motocykla do samochodu i różnicach w technice jazdy 18-latek wyprzedził ich i wcisnął hamulec. Ewelina Wiercioch mówi, jakiej chce kary

Popularne w tym tygodniu:

O ogranicznikach prędkości, końcu diesla i zakupie auta przez internet. Prezes Volvo Car Poland podsumowuje 2020 rok