Weź udział w badaniu preferencji polskich kierowców

Szybsze i bezkontaktowe tankowanie z aplikacją Circle K

Parterem treści jest Circle K

Tankujesz, myjesz auto i płacisz bez wchodzenia do sklepu i stania w kolejkach do kasy, a do tego zbierasz punkty, które możesz wymienić na zniżki na paliwo i inne nagrody. Nowa funkcjonalność aplikacji Circle K spodoba się wszystkim miłośnikom życia smart i tym, którym zależy po prostu na czasie i oszczędzaniu.

Wydawać by się mogło, że procesu tankowania auta nie da się już uprościć. Podjeżdżamy na stację, korzystamy z dystrybutora, zamykamy samochód, a potem idziemy do sklepu uiścić opłatę. Sęk w tym, że w praktyce nie zawsze wygląda to tak bezproblemowo. Pół biedy, gdy podróżujemy z dzieckiem, które chętnie podrepta za nami na stację w nadziei, że namówi nas na jakąś przekąskę czy zabawkę.

Gorzej, gdy przewozimy niemowlaka czy psa, którego przecież nie zostawimy w wozie, a którego zabranie ze sobą jest czasami większą operacją logistyczną.

A to tylko jeden z wielu scenariuszy. Dodajmy do tego czynniki niezależne od człowieka, czyli przypadkowe awarie kas albo terminali płatniczych, czy samych klientów, którzy długo namyślają się nad wyborem odpowiedniego produktu przy kasie — i już zamiast szybkiego wypadu na stację, tracimy czas na stanie w kolejkach.

Ponadto, w dobie pandemii, kolejki odstraszają nas od bezpośredniego kontaktu z innymi. Na szczęście istnieje już bezpieczny i wygodny sposób korzystania ze stacji paliwowych – wystarczy zainstalować aplikację Circle K.

Już od dłuższego czasu klienci tych stacji, czyli dawniejszej marki Statoil, mogli korzystać z mobilnego oprogramowania. Służyło ona do sprawdzania liczby zgromadzonych punktów lojalnościowych w programie Extra, aktualnych promocji oraz nawigowania do najbliższej stacji paliwowej Circle K. Teraz dodano w nim możliwość bezkontaktowych płatności za paliwo i myjnię samochodową.

Łatwiej i bezpieczniej – zacznij korzystać z aplikacji Circle K już teraz

Jeżeli do tej pory nie korzystaliśmy z programu lojalnościowego Extra, to najpierw musimy założyć w nim konto. Proces rejestracji nie zajmie nam więcej niż minutę — wystarczy podać w nim nasz numer telefonu oraz adres e-mail. Po zalogowaniu do programu podpinamy pod niego albo kartę lojalnościową otrzymaną na stacji, albo dowolną kartę płatniczą. To właśnie na nią będziemy zbierać punkty za zakupy w sklepie czy tankowanie.

Następnie pozostaje nam już tylko pobranie aplikacji Circle K z Google Play lub App Store i zalogowanie się na podane w programie Extra dane. W aplikacji musimy jeszcze dodać metodę płatności i już jesteśmy gotowi do korzystania z bezkontaktowych płatności na stacjach Circle K!

Tankowanie i mycie w wersji smart

Jak to wygląda w praktyce? Dzięki możliwości określenia lokalizacji naszego smartfonu, aplikacja Circle K wie doskonale, na jakiej stacji właśnie się znajdujemy. By rozpocząć tankowanie musimy tylko zaznaczyć w aplikacji usługę "paliwo" i podać numer dystrybutora. Następnie wystarczy potwierdzić płatność, a system odblokuje dystrybutor i pozwoli nam zatankować pojazd.

Wstępnie Circle K zabezpieczy na naszym koncie 300 zł, ale ostatecznie pobierze z karty tylko rzeczywistą kwotę zakupu. I to tyle! Możemy szybko i bez konieczności wchodzenia do sklepu ruszyć w dalszą podróż.

W podobny sposób postępujemy, gdy chcemy skorzystać z myjni. Wybieramy wtedy usługę “myjnia” oraz jeden z dostępnych programów. Na końcu decydujemy jedynie, czy w trakcie mycia pozostaniemy na zewnątrz czy w środku auta i potwierdzamy płatność.

W obu przypadkach rachunek za usługę otrzymamy na podany wcześniej adres e-mail.

Dodatkowe profity? Paliwo wysokiej jakości i nagrody!

Aplikacja Circle K dba o nasz komfort i bezpieczeństwo, a my jednocześnie dbamy też o własny samochód. Stacje Circle K oferują bowiem wysokiej jakości, innowacyjne paliwa miles i milesPLUS zawierające pakiet dodatków uszlachetniających. Dzięki nim nie tylko dojedziemy dalej, ale też zmniejszymy poziom emisji CO2.

Na najbardziej srogie zimy stacja proponuje arktycznego diesla milesPlus, który pozwala uruchomić silnik nawet przy -32°C!

Nie można także zapomnieć o oszczędnościach, szczególnie istotnych w okresie pandemii. Za każdy litr zatankowanego paliwa automatycznie otrzymamy w aplikacji punkty, które możemy wymienić na przeróżne nagrody. Przykładowo, za zatankowanie łącznie 50 litrów paliwa dostajemy rabat, który przy kolejnym zakupie pozwoli zaoszczędzić 10 groszy na litrze paliwa miles i SupraGas lub 15 groszy na litrze milesPLUS.

Brzmi dobrze? A to jeszcze nie wszystko. Za zatankowanie łącznie 100 litrów możemy dodatkowo odebrać bezpłatny voucher na myjnię. Do tego co szóstą kawę i co szóstego hot-doga otrzymamy gratis!

Katalog nagród jest znacznie bardziej obfity – znajdziemy w nim nie tylko płyny i gadżety do pielęgnacji auta, ale także szereg urządzeń AGD, RTV, dekoracji domowych i zabawek dla dzieci.

Parterem treści jest Circle K

Podziel się:

Przeczytaj także:

Także w kategorii Aktualności:

Pierwsza hybryda Ferrari w sprzedaży od 2015 800-konny huragan! Najszybszy sedan świata! – G-Power M5 Hurricane RR (2010) BMW Serii 4 Coupé Concept – oficjalne zdjęcia i informacje [aktualizacja] Sportowy SUV przejmie rolę Mitsubishi Lancera Evolution Citroen potwierdza rajdowe plany - 5xDS3 Top Gear powraca z nową serią Jak się robi reklamy warte miliony dolarów? Dahler zmodyfikował BMW X4. Ciekawszy wygląd i więcej mocy Toyota wynajmuje statek, aby przechować niesprzedane auta Amerykański komfort w europejskiej wersji. Highlander zachęca do długich podróży Wyścigowa wersja Fiata ma 200 KM Viper Bike pojechał 333 km/h!

Popularne w tym tygodniu:

Szykuje się nowy bat na piratów. Fotoradar ZURAD będzie mógł śledzić 32 auta na raz Następca Lamborghini Aventadora dostanie silnik V12. To już pewne Alpina póki co nie przewiduje elektryfikacji silników. Powód? "Bo nasi klienci dużo jeżdżą" Naprawa stłuczki w audi e-tronie kosztowała 31 tys. dolarów. Cennik ASO wszedł na nowy poziom Próg zwalniający na drodze rowerowej. Zainstalowano go w Sopocie Jechał na rowerze drogą ekspresową. Zatrzymali go policjanci grupy Speed Rodzinny Samochód Roku Wirtualnej Polski 2021: Kia Sorento Wszystkie nadchodzące podwyżki kar dla kierowców. Zobacz daty Kradli katalizatory metodą "na parawan". To był dopiero początek kłopotów Technologiczny Samochód Roku Wirtualnej Polski 2021: Mercedes-Benz Klasy S Nowa Škoda Fabia doczekała się polskich cen. Usiądź, nim zobaczysz, ile kosztuje Volkswagen przeniesie produkcję silników Diesla z całej Europy do Polski