Pomóż nam tworzyć Autokult! Co chcesz tu zmienić?

Zamontowałem wyświetlacz head-up display w polonezie. Kosztował tyle, co średni kebab

Kto posiada samochód z wyświetlaczem head-up display, czy miał okazję takim autem jeździć, z pewnością doceni wszelkie walory takiego rozwiązania. A co ze starszymi autami? Nie mogą mieć wyświetlacza HUD? Jak się okazuje, w internecie nie brakuje akcesoriów, które mają pełnić tę samą funkcję. Przynajmniej w teorii. Sprawdziłem, czy w praktyce też tak jest.

AutokultVLOG to seria, w której przedstawiamy krótkie filmy ukazujące kulisy pracy redakcji Autokultu. Zobacz całą serię na kanale YouTube, a także przeczytaj więcej o Polonezie Caro:

Mam 25 lat i jeżdżę polonezem

Jedni patrzą na niego z politowaniem, drudzy z nienawiścią, dla jeszcze innych jest obiektem westchnień. Czym jest dla mnie? Tego nie potrafię…

Podziel się:

Przeczytaj także:

Także w kategorii Poradniki i mechanika:

Pół Polski na jednym tankowaniu/ładowaniu. Elektryki wyjeżdżają z miast Koszt rejestracji samochodu - ile trzeba wydać? Czy można jechać na Wielkanoc do rodziny? Sprawdzamy, co mówią przepisy Układy recyrkulacji spalin EGR Jak przewieźć choinkę? Podstawowe zasady są trzy Z taryfikatora zniknęło kilka wykroczeń. Sprytnie zwiększono mandat z 300 do 3000 zł Instalacja LPG wpływa na stawkę OC. Najbardziej odczuwają to młodzi kierowcy FMIC, TMIC, SMIC, a może V-mount? Mocujemy intercooler [część 1] Mycie auta może pochłonąć nawet 400 litrów wody. Zobacz, jak robić to oszczędniej Prawie całe 500 plus na paliwo. Wakacyjne wyjazdy autem najdroższe w historii Kierunkowskaz na rondzie – kiedy prawy, a kiedy lewy? Od 16 listopada na stacjach zimowe paliwo. Co oferują najwięksi gracze?

Popularne w tym tygodniu:

Czy można wyprzedzać traktor na podwójnej ciągłej? Tak, ale jest jeden warunek Wielu kierowców nie wie, ale sporo takich aut może parkować za darmo Kradną po cichu w minutę. Jest prosty sposób, by się zabezpieczyć Kontrola prędkości bez znaków. Mamy listę nieoznakowanych aut Prawo jazdy z kodem 78 to łatwiejsza opcja. Obecnie ma coraz więcej sensu Limity zawartości alkoholu za granicą. W wielu krajach Europy dla młodych są inne Czy za prędkość na autostradzie można stracić prawo jazdy? Zobacz, jakie są przepisy Niski przebieg używanego auta to nie zawsze zaleta. Zobacz, co się niszczy i na co trzeba uważać Choroba lokomocyjna - jak z nią walczyć? "Spróbowaliśmy nawet naklejania plastra na pępek" Mandat z zagranicy. Ile może wynieść, czy płacić i jak Nie ma trawy, ale jest trawnik. Straż miejska wystawia mandaty za parkowanie System start&stop niechętnie działa? To nie powód do radości