Biznesowy Samochód Roku Wirtualnej Polski 2020: Toyota Camry

Kategoria Biznesowego Samochodu Roku udowodniła nam, że pojęcie "biznes" można odbierać na dziesiątki różnych sposobów. Wspólnie z redakcją Money.pl doszliśmy do wniosku, że najwięcej pożądanych cech, w możliwie zgrabny sposób, łączy Toyota Camry.

Mnogość samochodów zgłoszonych do kategorii Biznesowego Samochodu Roku doskonale obrazuje, jak wielorako pojmowany może być biznes. Od ciężkich prac i budowania go, poprzez typowe auta dla przedstawicieli handlowych i floty, aż po modele dla tych, którzy w interesach odnieśli mniejszy lub większy sukces.

Samochód Roku Wirtualnej Polski 2020. Wybraliśmy najlepsze auta na polskim rynku

Spektrum modeli aut w polskich salonach sięgnęło w ostatnich latach rozmiarów, jakich nie widzieliśmy jeszcze nigdy. Co kupić? Kierować się sercem…

W szranki stanęły Mitsubishi L200, Volkswagen Passat, Skoda Superb iV, Toyota Camry, Jaguar XE, Lexus RX, Alfa Romeo Stelvio, Mercedes GLS oraz Audi RS Q8. W wyłonieniu zwycięzcy tej kategorii nie byliśmy osamotnieni — pomagała nam redakcja Money.pl. Wybór był wyjątkowo trudny, a dywagacje trwały do późnych godzin nocnych. Wspólnymi siłami postanowiliśmy jednak wyróżnić Toyotę Camry.

Samochód prezentuje wysoki poziom i klasę nie tylko stylistyką nadwozia, ale także zapewnia pasażerom godny prezesa komfort podróżowania. W wielu aspektach Camry mogłaby wręcz rywalizować z modelami segmentu wyżej, m.in. pod względem wyposażenia czy ilości miejsca. Do tego hybrydowy napęd nie tylko podkreśla aspekt ekonomiczny, ale pozwala także na bezszelestne przemieszczanie. A jak wiadomo, pieniądz lubi ciszę.

Podziel się:

Przeczytaj także:

Także w kategorii Aktualności:

Prawa do nazw i pozostałości po samochodach Saleen wystawione na sprzedaż Ferrari 250 GTO sprzedane na aukcji za 38 mln dolarów Rzym przedstawił projekt toru F1 Polacy pechowo w Rallycross RX Lites Cup w Wielkiej Brytanii Nowe serce, stara dusza - Jeep Wrangler (2012) Jaguar XE i jego technologia Nowa Honda napędzana ogniwami paliwowymi potwierdzona na rok 2015 Fabryka Craftera we Wrześni otwarta Kary za emisję CO2 podniosą cenę nowych aut. Sytuacja jest patowa Citroën Divine DS – samochód dla Króla Słońce Arrinera Hussarya po pierwszych testach Ty nerwusie, Ty… – JE Design Ibiza 1.6 TDI CR (2011)

Popularne w tym tygodniu:

Seicento skasowało ferrari za ponad milion zł. Kosztowna kraksa w Tarnowie EDWARD 2020. Polska policja włączy się do działań Premiera Maserati MC20 - Włosi stworzyli normalne superauto. I dobrze Rząd chce podnieść akcyzę i bierze się za diesle. Import używanych aut do Polski przestanie się opłacać? Aston Martin Victor ma wszystko, czego pragną puryści. Powstała tylko 1 sztuka Komisja Europejska chce zaostrzenia norm emisji. Nadchodzi era elektryków Mercedes Klasy S już w Polsce. Znamy ceny króla limuzyn Łapanka na miłośników tuningu w Pile. Co piąty stracił dowód rejestracyjny Koenigsegg otworzy salon w Katowicach. To pierwszy taki obiekt w naszym regionie Lamborghini wyprodukowało 10 tys. aventadorów. To wynik, który daje do myślenia Zrezygnowała z Formuły Drift. Karolina Pilarczyk tłumaczy, czemu nie wystartowała w USA Kara za brak OC w 2021 r. Wyższa płaca minimalna oznacza, że stawka idzie w górę