Sportowy Samochód Roku Wirtualnej Polski 2020: Toyota Supra

Kategoria Sportowego Samochodu Roku wbrew pozorom jest bardzo ważna. Po raz kolejny udowadnia entuzjastom motoryzacji, że również w 2020 roku pojawiają się modele, które potrafią dać prawdziwe emocje z jazdy, i na które warto czekać. Najbardziej było warto czekać na nową Toyotę Suprę.

Samochód Roku Wirtualnej Polski 2020. Wybraliśmy najlepsze auta na polskim rynku

Spektrum modeli aut w polskich salonach sięgnęło w ostatnich latach rozmiarów, jakich nie widzieliśmy jeszcze nigdy. Co kupić? Kierować się sercem…

Myślicie, że nazwy nowych aut nie potrafią już wywołać przyspieszonego bicia serca? To co powiecie tę czwórkę? Alfa Romeo Giulia, Mercedes-AMG GT R, Toyota Supra i Maserati Levante Trofeo.

Wszystkie bez wątpienia sportowe i emocjonujące, ale każdy na swój sposób. My w tej kategorii szukaliśmy samochodu niekoniecznie najszybszego w obiektywnych kategoriach. Ważniejsze były emocje przekazywane kierowcy, ogólna jakość konstrukcji, ale i rozsądek w postaci relacji ceny do osiągów. W końcu każdy ma prawo do satysfakcji z jazdy.

Toyota GR Supra: wyczekiwana premiera sprawdzona na polskich drogach

Mało w ostatnich latach weszło na polski rynek samochodów, które byłyby tak wyczekiwane przez fanów. Mało jest też było takich, które wzbudzałyby…

Wybór mógł być więc tylko jeden. Nowa Toyota Supra ma szansę stać się kolejną ikoną motoryzacji, ponieważ jak mało który inny samochód na rynku może być bohaterem dla polskiego klienta, a nie tylko wąskiej grupy najbogatszych. Fakt ten spodobał nam się na tyle, że nowe japońskie coupe dostało od nas także tytuł w kategorii głównej plebiscytu Samochodu Roku Wirtualnej Polski 2020.

Obserwuj nas na Instagramie:

Podziel się:

Przeczytaj także:

Także w kategorii Aktualności:

Najbardziej niezawodne auta według TUV 2012 Pierwsze zdjęcie Jaguara XF po faceliftingu McLaren mówi "tak" dla hybryd i "nie" dla SUV-ów Range Rover rodem z Vancouver LP640 i jego body kit od IMSA 2013 Tata Nano – nowa wersja silnikowa i kilka poprawek Strajk kierowców - blokada stacji benzynowych! Ogromne zwolnienia w tyskiej fabryce Fiata Zdążyć przed Euro - budowa autostrady A2 znowu w toku Robert Kubica i Kajetan Kajetanowicz przed swoimi życiowymi szansami Czy drogi z panelami słonecznymi mają przyszłość? [wideo] IKEA będzie im zazdrościć. Mercedes przygotował najszybszą komodę na kołach

Popularne w tym tygodniu:

Rolnicy ponownie wyjechali na drogi. Zablokują nawet 200 tras Protesty w większości miast. W podróży weź pod uwagę gigantyczne utrudnienia To była kwestia czasu. Tuner zdejmuje limiter prędkości z nowych volvo Amerykanie pobili rekord Bugatti. Ponad 500 km/h na zamkniętej autostradzie Są nowe przepisy o przeglądach technicznych. Mają obowiązywać od początku 2021 r. Policja kupiła nowe radiowozy. Hyudani Kona Electric zasili szeregi Komendy Stołecznej Numery rejestracyjne dla rowerów. Tego chce berlińska policja Hummer powrócił. Ma elektryczny napęd o mocy ponad 1000 KM Nowe przepisy dotyczące sprowadzania aut. O karę za niezarejestrowanie auta póki co trudno Rosyjscy influencerzy i mercedesy nie idą w parze. Youtuber spalił model AMG GT 4-door Volvo wyjaśnia w poruszającym filmie, dlaczego wprowadziło limiter prędkości do 180 km/h Maseczki w samochodzie. Czy kierowca i pasażerowie muszą je zakładać?