Sprawdź VIN samochodu przed zakupem. Nowe narzędzie AutoCentrum.pl

Grupa SPEED tym razem przegięła. Chyba nie tak powinien wyglądać policyjny pościg

Policyjna Grupa SPEED ostatnimi czasy bardzo skutecznie walczy z piratami drogowymi i chętnie chwali się sukcesami. Jednak takiego nagrania mogą się tylko wstydzić.

"Film powinien trafić na skrzynkę Stop Agresji drogowej policji” - to chyba najtrafniejszy komentarz, jaki przeczytałem pod tym materiałem. Nagranie pokazuje zdarzenie, do którego doszło na drodze wojewódzkiej nr 902 koło Gliwic.

Ścigający pędzącego forda mondeo policjant kierujący BMW bardzo "naciskał" na jadącego przed nim focusa. Do tego stopnia, że niemal zetknął się z nim zderzakiem. Mogło się to zakończyć poważnym wypadkiem. W dalszej części materiału widać, że auto jest nieoznakowanym radiowozem.

Do takich zdarzeń nierzadko dochodzi na drogach ze strony tzw. piratów, ale jako kierowcy nie życzymy sobie takiego zachowania policji. Nawet jeśli szofer mondeo miałby uciec. Jako grupa zajmująca się bezpieczeństwem na drogach, funkcjonariusze SPEED powinni stanowić dla nas wzorzec.

Obserwuj nas na Instagramie:

Podziel się:

Przeczytaj także:

Także w kategorii Aktualności:

Mazda MX-2 ujawniona Ferrari wybrane ikoną sportowych samochodów Opel Insignia OPC Unlimited Edition, czyli Insignia OPC bez elektronicznego kagańca Poprawianie Brabusa – GAD Motors C V12 Bullit (2013) Tron Legacy Toyota rozszerza produkcję podzespołów w Polsce Fiat 500X zadebiutuje 4 lipca Przetestuj MINI! Na taką wiadomość czekaliśmy od lat. Alfa Romeo wraca do Formuły 1 Nissan Patrol VII wchodzi na rynek australijski Ford Taurus SHO - wideo promujące Urządzali zabawy autami klientów[wideo]

Popularne w tym tygodniu:

Wymiana opon na letnie może grozić mandatem. "Lepiej poczekać" - radzi policja Stało się. Internauci donoszą o benzynie za mniej niż 3 zł/litr Takich spadków cen na stacjach nie widziano od lat. Prognozy wskazują, że będzie jeszcze taniej Mercedes-Benz 800 SEL miał być napędzany 18-cylindrowym silnikiem. Niestety, skończyło się na szkicach Genesis G80 debiutuje w pełnej krasie. Czy zagrozi utytułowanym konkurentom? Ktoś porzucił fabrycznie nowe auta z lat 80. w argentyńskim salonie. Stoją tam fiaty, alfy i peugeoty Wymiana opon zimowych na letnie jako czynność niezbędna. Ministerstwo wydało zgodę Mercedes S600 Pullman to piekielnie drogi restomod na podzespołach Maybacha Mercedes-Benz CLK GTR przyłapany. Pojawił się w okolicach St. Moritz Lego pokazało model Dodge'a Chargera z "Szybkich i Wściekłych". Jest wspaniały Mercedes Klasy S w wersji cabrio i coupe zniknie z rynku. Zastąpić może je 4-drzwiowe GT Gigant do dezynfekcji ze Stalowej Woli. Ma taką moc, że potrzebuje obstawy