Frankfurt 2019: elektryczne samochody Opla

Od czasu przejęcia przez francuski koncern PSA Opel mocno się zmienia. W ciągu ostatnich dwóch lat marka znacząco odświeżyła swoją gamę modelową, a na tym nie koniec. Po typowych, spalinowych propozycjach przyszedł czas na ekologiczne modele hybrydowe i elektryczne - właśnie one były najliczniej reprezentowaną grupą we Frankfurcie

Jedną z gwiazd stoiska, a także całych targów była szósta generacja modelu Corsa. Samochód wyróżniający się na tle konkurencji pod kątem możliwości szerokiego doboru jednostek napędowych, między innymi benzynowych silników najnowszej generacji, silników diesla, oraz po raz pierwszy wersji całkowicie elektrycznej — zapewniającej zasięg nawet 330 km.

A co jeszcze zobaczyliśmy na stoisku Opla? Więcej w powyższym materiale wideo.

Partnerem treści jest marka Opel

Podziel się:

Przeczytaj także:

Także w kategorii Relacje:

Po pierwszym dniu Zero Race wiem, że jadąc w trasę elektrykiem sporo może pójść nie tak Nowe 208 na 208-lecie Peugeota. Futurystyczny model kontynuuje historię małych-wielkich poprzedników Varsopolis 2019: polski konkurs elegancji z prawdziwego zdarzenia McLaren 600LT: w cztery oczy z limitowanym superautem wagi piórkowej Auto Nostalgia 2015 - relacja (cz.2) Marzenia się spełniają! Nissan GT Academy [relacja autokult.pl] Cykl szkoleń dla kierowców na 10-lecie Szkoła Auto Škoda - część 1 i konkurs Nowe Brzmienie Fiesty - wyjątkowe utwory inspirowane samochodem Odkrywamy tajemnice nowego Forda Pumy wraz z jego twórcą Audi Q5 po Szwajcarii: kolejka, snycerstwo i Rivendell Auto Nostalgia - targi z duszą po raz trzeci [relacja autokult.pl] Z wizytą na planie programu TVN Turbo „101 napraw”