Premiery Audi na targach IAA: oczekiwania kontra rzeczywistość

Na targach motoryzacyjnych we Frankfurcie Audi zaprezentowało cały szereg futurystycznie wyglądających modeli koncepcyjnych. Mają one rozbudzić nasz apetyt na auta, które już teraz można znaleźć w salonach tej niemieckiej marki. Sprawdzam, ile wspólnego mają modele pokroju A4 i Q7 z futurystycznymi AI:TRAIL i e-tron FE 06.

Audi na Międzynarodowych Targach Samochodowych we Frankfurcie prezentuje trzydzieści modeli, z których aż siedemnaście to zupełne nowości. Najciekawsze z nich to samochody koncepcyjne, które nigdy nie trafią na publiczne drogi. Korzystając z okazji bezpośredniego porównania całej gamy Audi sprawdzam, ile z ich zaawansowanych technologii i futurystycznego designu można znaleźć w tych modelach marki, które już można kupić w polskich salonach.

Partnerem treści jest Audi

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Relacje:

Żegnaj benzyno – instalacje gazowe Prins Direct LiquiMax 2.0. Finał obchodów X-lecia Szkoła Auto Škoda na torze ADAC Na spotkanie z TOPR - film z wyprawy Škodą Kodiaq w Tatry Audi Q5 po Szwajcarii: kolejka, snycerstwo i Rivendell Mercedes-AMG 4-Door Coupé wjechał na polski rynek. Na start cztery mocne wersje Test na wszechstronność. Škoda Kodiaq Scout kontra szwajcarski scyzoryk Verva Street Racing - ryk silników i zapach spalin w sercu Warszawy! 15 lat temu bezpieczeństwo oznaczało coś zupełnie innego. Sprawdziłem to na autodromie Škody Samochód autonomiczny à la Hyundai: pierwsza jazda Ioniqiem bez kierowcy Peugeotem 308 1,6 THP Allure na Queen Symfonicznie Ekonomiczna jazda samochodem nie musi być nudna! - część 3 i konkurs Trzy kroki, by Aston Martin znowu błyszczał. Andy Palmer zdradza nam plany na przyszłość