Sprawdź samochód online przed zakupem. Nowe narzędzie już dostępne.

Premiery Audi na targach IAA: oczekiwania kontra rzeczywistość

Na targach motoryzacyjnych we Frankfurcie Audi zaprezentowało cały szereg futurystycznie wyglądających modeli koncepcyjnych. Mają one rozbudzić nasz apetyt na auta, które już teraz można znaleźć w salonach tej niemieckiej marki. Sprawdzam, ile wspólnego mają modele pokroju A4 i Q7 z futurystycznymi AI:TRAIL i e-tron FE 06.

Audi na Międzynarodowych Targach Samochodowych we Frankfurcie prezentuje trzydzieści modeli, z których aż siedemnaście to zupełne nowości. Najciekawsze z nich to samochody koncepcyjne, które nigdy nie trafią na publiczne drogi. Korzystając z okazji bezpośredniego porównania całej gamy Audi sprawdzam, ile z ich zaawansowanych technologii i futurystycznego designu można znaleźć w tych modelach marki, które już można kupić w polskich salonach.

Partnerem treści jest Audi

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Relacje:

Zostanę bez grosza, ale spełniony: prezenter "Top Geara" Chris Harris o swojej nieuleczalnej pasji do samochodów Hyundai oficjalnie przekazuje flotę aut na Euro 2012 [relacja autokult.pl] Targi Pojazdów 4x4 Offroad Show Poland [relacja autokult.pl] Volkswagen Beetle Mexican Trip [relacja i dziennik autokult.pl] Adam Małysz, Dakar oraz specjalne wersje Mitsubishi Pajero i L200 [relacja autokult.pl] Najwygodniejszy samochód targów genewskich to nowy Citroen C5 Aircross - błyskotliwa riposta na dzisiejszą modę 15 lat temu bezpieczeństwo oznaczało coś zupełnie innego. Sprawdziłem to na autodromie Škody Mądre zakupy - trend "smartshopingu" dotyczy również samochodów Audi Q5 po Szwajcarii: wrotami Alp, śladami Bonda i na lodowiec Spod biura na tor? Sprawdzamy nową Mazdę 6 na Moto Park Kraków Bydgoszcz Auto Show 2012 [relacja autokult.pl] Safety-Driving i Off-Road w Skoda Szkoła Auto na torze ADAC [relacja autokult.pl]

Popularne w tym tygodniu:

McLaren 765LT w Polsce. Inżynierowie wpadli w manię odchudzania i ulepszania