Volkswagen ID.3: pierwszy kontakt z rewolucyjnym „elektrykiem”

Zaprezentowany na targach samochodowych we Frankfurcie pierwszy Volkswagen powstały od podstaw jako samochód elektryczny jest jedną z najbardziej wyczekiwaną premier ostatnich lat. To samochód, który ma zburzyć bariery dotychczas utożsamiane z elektromobilnością. Mateusz Żuchowski podczas premiery tego modelu sprawdza, czy udało się tego dokonać.

Volkswagen ID.3 wyjedzie na polskie drogi w połowie przyszłego roku. To moment, w którym ta niemiecka marka chce zmienić reguły gry, jeśli chodzi o użytkowanie samochodów elektrycznych. Podczas premiery tego modelu udało nam się poznać kluczowe cechy, dzięki którym chce ona tego dokonać.

Partnerem treści jest marka Volkswagen

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Relacje:

Łapiąc światło - śląskie plenery i nowa Toyota RAV4 Wörthersee 2013 - warto mieć marzenia [relacja autokult.pl] I Rajd BMW Dynamic Motors - relacja autokult.pl Prezentacja: Toyota Aygo X - tylko nie czytaj "iks" Optymalizacja kosztów w firmie jest jak… dieta. Nie oznacza tylko oszczędności Nowy Land Rover Discovery (2016) - polska premiera następcy terenowego giganta Audi R8 nie powstaje w zwykłej fabryce. Poznajcie tajemnice wyjątkowej manufaktury Gumball 3000 (2013) w Polsce [galeria autokult.pl] IV runda Driftingowych Mistrzostw Polski 2012 – Bochenek królem Karkonoszy [relacja autokult.pl] Mille Miglia w Polsce? W wakacje możesz wziąć udział w podobnej imprezie Porsche on Track w Estonii - relacja Varsopolis 2019: polski konkurs elegancji z prawdziwego zdarzenia

Popularne w tym tygodniu:

Toyota Corolla Cross w Polsce. Importer: "sprzedamy wszystkie"