Sprawdź VIN samochodu przed zakupem. Nowe narzędzie AutoCentrum.pl

Volkswagen ID.3: pierwszy kontakt z rewolucyjnym „elektrykiem”

Zaprezentowany na targach samochodowych we Frankfurcie pierwszy Volkswagen powstały od podstaw jako samochód elektryczny jest jedną z najbardziej wyczekiwaną premier ostatnich lat. To samochód, który ma zburzyć bariery dotychczas utożsamiane z elektromobilnością. Mateusz Żuchowski podczas premiery tego modelu sprawdza, czy udało się tego dokonać.

Volkswagen ID.3 wyjedzie na polskie drogi w połowie przyszłego roku. To moment, w którym ta niemiecka marka chce zmienić reguły gry, jeśli chodzi o użytkowanie samochodów elektrycznych. Podczas premiery tego modelu udało nam się poznać kluczowe cechy, dzięki którym chce ona tego dokonać.

Partnerem treści jest marka Volkswagen

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Relacje:

15 lat temu bezpieczeństwo oznaczało coś zupełnie innego. Sprawdziłem to na autodromie Škody Hybrydowe Grand Prix Toyoty [relacja autokult.pl] McLaren 600LT: w cztery oczy z limitowanym superautem wagi piórkowej Drugie oblicze mistrza właściwości jezdnych. Nowy Ford Focus prowadzi się sam Spacer po stoiku Škody na IAA Frankfurt 2017 - galeria zdjęć Jak przetrwać swój pierwszy dzień na torze? Przewodnik Nawet prąd z węgla jest lepszy od benzyny. Ekspert o przyszłości aut elektrycznych Nocne rozmowy... w Porsche - Mateusz Grzesiak gościem Kuby Jankowskiego! Spod biura na tor? Sprawdzamy nową Mazdę 6 na Moto Park Kraków IV Ogólnopolskie Targi Branży Flotowej Fleet Market 2012 [relacja autokult.pl] Gigant zmienia kierunek: wszystko, co powinniście zrozumieć w ruchu Toyoty Jeździłem wszystkimi GTI Volkswagena. Teraz wiem, skąd się bierze ich fenomen