Volkswagen ID.3: pierwszy kontakt z rewolucyjnym „elektrykiem”

Zaprezentowany na targach samochodowych we Frankfurcie pierwszy Volkswagen powstały od podstaw jako samochód elektryczny jest jedną z najbardziej wyczekiwaną premier ostatnich lat. To samochód, który ma zburzyć bariery dotychczas utożsamiane z elektromobilnością. Mateusz Żuchowski podczas premiery tego modelu sprawdza, czy udało się tego dokonać.

Volkswagen ID.3 wyjedzie na polskie drogi w połowie przyszłego roku. To moment, w którym ta niemiecka marka chce zmienić reguły gry, jeśli chodzi o użytkowanie samochodów elektrycznych. Podczas premiery tego modelu udało nam się poznać kluczowe cechy, dzięki którym chce ona tego dokonać.

Partnerem treści jest marka Volkswagen

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Relacje:

Otwarcie salonu Lamborghini w Warszawie i polska premiera LP 610-4 Huracán [relacja] Z Maserati MC20 i MC12 w cztery oczy w Katowicach. Odkrywam tajemnice włoskich superaut szczegół po szczególe Mercedes-Benz Safety Experience już działa. Przekonałem się, że każdy wyniesie z tych szkoleń coś dla siebie Bridgestone Weather Control A005: druga na rynku letnia opona na zimę Pierwszy kontakt z Maserati MC20: tym razem się uda Nowości VW na targach we Frankfurcie Statek kosmiczny na drogę Volkswagen Touareg atakuje klasę wyższą. Europa nie jest już priorytetem Renesans Syreny – odbudowa modelu Sport i wystawa Syren w Bydgoszczy Auto&Eco Test 2013 [relacja autokult.pl] Walka o zwycięstwo od zaplecza, jak wygląda organizacja dużego przedsięwzięcia sportowego? Najlepsze miejsce na targach IAA 2019? To wnętrze nowego Audi Q7

Popularne w tym tygodniu:

Klasyki na ulicach. Fotospot Youngtimer Warsaw sprawił, że piesi zapominali dokąd idą