Volkswagen ID.3: pierwszy kontakt z rewolucyjnym „elektrykiem”

Zaprezentowany na targach samochodowych we Frankfurcie pierwszy Volkswagen powstały od podstaw jako samochód elektryczny jest jedną z najbardziej wyczekiwaną premier ostatnich lat. To samochód, który ma zburzyć bariery dotychczas utożsamiane z elektromobilnością. Mateusz Żuchowski podczas premiery tego modelu sprawdza, czy udało się tego dokonać.

Volkswagen ID.3 wyjedzie na polskie drogi w połowie przyszłego roku. To moment, w którym ta niemiecka marka chce zmienić reguły gry, jeśli chodzi o użytkowanie samochodów elektrycznych. Podczas premiery tego modelu udało nam się poznać kluczowe cechy, dzięki którym chce ona tego dokonać.

Partnerem treści jest marka Volkswagen

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Relacje:

Premiera systemu COYOTE – czy wygra z Yanosikiem? [relacja autokult.pl] Wyścig do chmur zaczyna się znacznie wcześniej. Obejrzeliśmy Volkswagena I.D. R z bliska Niezwykły hołd "Srebrnej Wenus" dla wolnej Polski VW T-Roc - dynamiczny pod każdym względem 33. GTI Treffen am Wörthersee 2014 [galeria] McLaren 620R dotarł do Warszawy. W Polsce sprzedano 1 sztukę limitowanego modelu Kowabunga! Surfujemy na fali Porsche podczas Petro-Surf Festival Na prawym fotelu u Kuby Przygońskiego. Poznałem z bliska jego rajdową toyotę hilux Pojechałem na 4. Śniadanie i Gablotę w 306-konnym BMW. Chyba zaniżałem średnią moc Kawalkada 28 superaut jedzie przez Polskę. Tak wygląda Ferrari Corsa Baltica Mirosław Staniszewski: od pierwszego rajdu bez prawa jazdy do znanego w całej Europie warsztatu Czego jeszcze kowalski nie wie o elektromobilności, a wiedzieć powinien?

Popularne w tym tygodniu:

"Nie wiedzieliśmy, co się stanie". Oliver Webb opowiada o biciu rekordu prędkości w SSC Tuatara Nazwa Sprinter ma już 25 lat. Dostawczaki Mercedesa mają jednak o wiele dłuższą historię