Volkswagen ID.3: pierwszy kontakt z rewolucyjnym „elektrykiem”

Zaprezentowany na targach samochodowych we Frankfurcie pierwszy Volkswagen powstały od podstaw jako samochód elektryczny jest jedną z najbardziej wyczekiwaną premier ostatnich lat. To samochód, który ma zburzyć bariery dotychczas utożsamiane z elektromobilnością. Mateusz Żuchowski podczas premiery tego modelu sprawdza, czy udało się tego dokonać.

Volkswagen ID.3 wyjedzie na polskie drogi w połowie przyszłego roku. To moment, w którym ta niemiecka marka chce zmienić reguły gry, jeśli chodzi o użytkowanie samochodów elektrycznych. Podczas premiery tego modelu udało nam się poznać kluczowe cechy, dzięki którym chce ona tego dokonać.

Partnerem treści jest marka Volkswagen

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Relacje:

Gratka dla miłośników Porsche. Para wyjątkowych 911 prezentowana w Warszawie Jak wygrywa się w Goodwood - kulisy festiwalu okiem zespołu Arrinera Racing Przez tydzień byłem karawaningowcem. Popełniłem chyba wszystkie błędy Polska premiera nowego Mercedesa klasy C [wideo] Napędy AWD i 4WD Forda w teorii i w praktyce VW T-Roc - dynamiczny pod każdym względem Škoda 4x4 Driving Experience – doświadczyć napędu na cztery koła - relacja Łapiąc światło - śląskie plenery i nowa Toyota RAV4 WTCC 2012 Hungaroring - Chevrolet umacnia się na pozycji lidera [relacja autokult.pl] GT-R50 by Italdesign: twórcy opowiadają nam o kulisach powstania Nissana za blisko milion euro Salon samochodowy w Genewie 2015 [galeria zdjęć - cz. 3] Genewa wystartowała z hukiem! Pierwszy dzień prasowy [relacja autokult.pl]

Popularne w tym tygodniu:

Najlepsze miejsce na targach IAA 2019? To wnętrze nowego Audi Q7 Aston Martin Road to Wrocław: relacja zdjęciowa