Sprawdź VIN samochodu przed zakupem. Nowe narzędzie AutoCentrum.pl

Drugie oblicze mistrza właściwości jezdnych. Nowy Ford Focus prowadzi się sam

Od początku historii tego modelu, Ford Focus słynął z najlepszych właściwości jezdnych w swojej klasie. Najnowsza generacja postawiła kolejny krok w tym kierunku, nie tylko poprawiając obszar mechaniczny, ale też elektronikę. Dzięki niej, Focus prowadzi się sam.

Naszpikowany techniką jak mało który kompakt, nowy Ford Focus po raz czwarty w historii wyznacza standardy dla konkurencji. Tym razem w obszarze "samoprowadzenia" staje się klasą samą dla siebie, choć mechaniczne właściwości jezdne pozostają na szczycie. Dzięki rozwojowi zaawansowanych systemów wspomagania kierowcy, prowadzi się sam, ale gdy tylko zechcesz zaczerpnąć najwyższej przyjemności z jazdy, przejmujesz nad nim kontrolę. Po jeździe zastanawiasz się, jak to możliwe, że znów zrobili to najlepiej.

Partnerem treści jest Ford

Podziel się:

Przeczytaj także:

Także w kategorii Relacje:

Škoda 4x4 Driving Experience – doświadczyć napędu na cztery koła - relacja Forza Italia 2017 – wyjątkowy świat włoskiej motoryzacji BMW i WOŚP szkolą dziennikarzy [relacja autokult.pl] Finał obchodów X-lecia Szkoła Auto Škoda na torze ADAC Drogowe testy klocków hamulcowych na lodowcu Grossglockner - relacja Audi Q5 po Szwajcarii: w górach Audi po raz piąty z rzędu! 24 Heures du Mans 2014 [relacja] Jubileusz Bridgestone i zabawa na śniegu z Kajetanowiczem [relacja autokult.pl] Wszystko jest względne - czyli o tym, jak średniej wielkości SUV z USA w Europie staje się ogromny 76 zakrętów i 422 metry różnicy poziomów. Arosa ClassicCar to wyścig górski z marzeń Mój pierwszy raz na Moto GP – ogłuchłem, oślepłem i oszalałem. Prawdziwi herosi jeżdżą w Klasie Królewskiej Tour de France 2016 ze Škodą - fotorelacja z etapu ósmego