Pokazujemy jak usunąć naklejkę rejestracyjną z szyby auta. Wystarczy kilka minut

Prezentuję prosty i skuteczny sposób na usunięcie naklejki rejestracyjnej. Wystarczą do tego rzeczy, które większość z was posiada w domu. Czas całej operacji to kilka minut.

Naklejka rejestracyjna

Naklejka rejestracyjna (fot. Marcin Łobodziński)

Do wykonania tej prostej operacji wystarczą:

  • suszarka do włosów
  • żyletka lub inne narzędzie do skrobania (długie paznokcie)
  • wacik lub ściereczka
  • płyn z alkoholem lub benzyna ekstrakcyjna
Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Poradniki i mechanika:

LPG na wakacje - dwa razy tańszy wyjazd. Różnice zobaczysz, jadąc za granicę Pękanie sprężyn zawieszenia to plaga w starszych autach. Kierowcy nawet nie wiedzą o usterce Sprzęgło elektromagnetyczne i hydrokinetyczne Mycie lakieru matowego - pielęgnacja i czyszczenie O czym warto pamiętać zimą? Podstawy, które musisz znać! [poradnik cz.1] Radio samochodowe – kto musi płacić abonament? [cz. 2] Co warto wiedzieć o dziecięcych fotelikach samochodowych? [poradnik] Elektryczne wspomaganie kierownicy - jak działa i po co się je stosuje? Światła drogowe - kiedy i jak ich używać zgodnie z prawem? Jak gasić pożar samochodu? Lepiej, szybciej, pewniej - sportowe kierownice Wniosek o rejestrację pojazdu - jak go złożyć i jakie dokumenty są niezbędne?

Popularne w tym tygodniu:

Cyfrowe lusterka w Lexusie ES 300h za 9500 zł. Potrzebne czy zbędny gadżet? Czyszczenie klimatyzacji – jak często wykonywać? Ile kosztuje?