Sprawdź samochód online przed zakupem. Nowe narzędzie już dostępne.

Wizyta na stoisku Toyoty na Paris Motor Show: wielki powrót do starych nazw

Choć jesteśmy w roku 2018, to na targach w Paryżu na stoisku Toyoty znów królowały Corolla, Camry, RAV4 i Supra. PR Manager Toyota Motor Poland Robert Mularczyk zdradza Autokultowi, czego się spodziewać po nowych odsłonach tych słynnych nazw i kiedy powrócą one na polskie drogi.

Nowa Toyota Camry powraca do Europy. W Paryżu występowała już w roli nowej flagowej limuzyny marki. (fot. Mateusz Żuchowski)

Nowa Toyota Camry powraca do Europy. W Paryżu występowała już w roli nowej flagowej limuzyny marki. (fot. Mateusz Żuchowski)

Podziel się:

Przeczytaj także:

Także w kategorii Aktualności:

Chevy Volt - gwarancja na 8 lat! Summer Cars Party już w najbliższy weekend - wygraj podwójne wejściówki! Taktycy zawiedli Scion xD – rajdowa wersja samochodu dla młodych Amerykanów [wideo] Etap 8 Rajdu Dakar 2015 (motocykle/quady) – Rafał Sonik stracił pozycję lidera Kultowe muscle cary kiedyś i dziś [wideo] Duster nareszcie z mocniejszym silnikiem. 1,3 TCe generuje nawet 150 KM Audi A3 spali tylko 3.8-litra na setkę Orlen zainwestuje w Roberta Kubicę? Koncern musiałby wyłożyć na stół 40 mln Porsche Panamera z pakietem TopCar Stingray GTR Go Like Hell - kolejny film dla motomaniaków Fisker drastycznie obniża ceny Karmy

Popularne w tym tygodniu:

Przejechali 400 tys. km nową alfą romeo. Obyło się bez awarii Byłem na premierze konceptów polskich samochodów elektrycznych. Izery nie mają jeszcze fabryki, ale plan jest ambitny Kaucja za zakup nowego oleju silnikowego już od przyszłego roku. Rząd szykuje zmiany Mercedes chwali się nową Klasą S. Będzie mieć inteligentne zawieszenie i skrętną tylną oś Nowe zasady badań technicznych. Diagnosta będzie robił zdjęcia Elektryczna "syrena" już jeździ. Przedprodukcyjne sztuki Vosco S106EV opuściły fabrykę, a w planach kolejne modele Ruszają konwoje z czołgami. Jadą na defiladę na okazji Dnia Wojska Polskiego Porsche zebrało tęczową rodzinę 911. Tak pokazało swoje wsparcie dla osób LGBT+ Izery będą produkowane na Śląsku. Łącznie ma tam powstawać 5 modeli Na zdjęciu z fotoradaru pokazał środkowy palec. Niemiecka policja nie miała litości Sprawa kradzieży zielonego ferrari. Analizujemy wersję policji 7 tys. zł za pomoc w odnalezieniu samochodu. Nie chodzi już o samo auto, lecz o zasady