Tak się bawią Amerykanie! Zobaczcie relację z wystawy samochodów w USA

Klasyczne muscle cary, zmodyfikowane pick upy, hot rody - na imprezie, którą odwiedził nasz czytelnik Szymon, było wszystko. Podzielił się z nami paczką zdjęć ze zlotu i poniżej prezentujemy najciekawsze z nich. Jedno trzeba przyznać: Amerykanie wiedzą, jak się bawić.

Ten artykuł ma 2 strony:

Fot. Szymon Opoczyński
Fot. Szymon Opoczyński
Fot. Szymon Opoczyński
Fot. Szymon Opoczyński
Fot. Szymon Opoczyński
Fot. Szymon Opoczyński

Zobacz również: Przyszłość elektromobilności - rozmowa

Fot. Szymon Opoczyński
Fot. Szymon Opoczyński

Jeśli też spotkaliście auta, które przykuły waszą uwagę, zachęcamy do dzielenia się znaleziskami. Na zdjęcia czekamy na naszej grupie na Facebooku lub pod adresem redakcja@autokult.pl. Zdjęcia opublikujemy w formie galerii.

Kontynuuj czytanie na kolejnych stronach:

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł ma 1 komentarz

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Galerie zdjęć:

Liberty Walk Lamborghini Huracán - w bieli czy w czerwieni? Chantilly Arts & Elegance 2015 - dzień konkursowy od świtu do zmierzchu [fotorelacja] Prior Design Nissan GT-R R35 PD750 - szerzej i bardziej agresywnie Prototyp Mazda RT24-P na IMSA Ford GT na zestawie nowych zdjęć MotoClassic Wrocław 2013 [galeria] Nissan Kicks (2016) - nowy crossover w segmencie B Lamborghini Aventador LP 750-4 SuperVeloce w 34 kolorach [galeria zdjęć] 5 specjalnych wersji na 70. urodziny marki Ferrari Europejski Ford Mustang w obszernej galerii zdjęć Garaże marzeń maniaków samochodów [galeria cz.2] Mercedes-AMG GT w barwach Gulfa z USA