Team TOTAL: Jak prawidłowo jeździć samochodem po mieście

Złe przyzwyczajenia podczas jazdy po mieście powodują szybsze zużycie się samochodu. Wystarczy kilka zmian w prowadzeniu auta, aby rzadziej zaglądać do mechanika.

Eksperci radzą, jak zadbać o samochód podczas miejskiej jazdy samochodem.

Podziel się:

Przeczytaj także:

Także w kategorii Poradniki i mechanika:

Szybki przegląd techniczny przed wakacyjnym wyjazdem - lista 7 rzeczy do sprawdzenia Wtrysk sterowany mechanicznie a instalacja LPG - czy warto? Historia zasilania silników – od gaźników do wtrysku bezpośredniego Korytarz życia: jak stosować go rozsądnie? Przekładnia Audi Multitronic okryta złą sławą. Obiegowe opinie zderzamy z rzeczywistością Jak działa ogrzewanie postojowe webasto? Mandat za klimatyzację. Można zapłacić nawet 300 zł Co to jest i jak działa tempomat? Wszystko, co powinieneś wiedzieć o felgach aluminiowych. Prawie każda może pasować do auta Powierzenie samochodu służbowego pracownikowi Jak polerować karoserię? Polerowanie Nissana 350Z Jak wymienić filtr powietrza – poradnik

Popularne w tym tygodniu:

Gaśnica samochodowa: czy można dostać mandat za złe umiejscowienie i brak legalizacji? Najczęściej popełniane błędy przy zakupie używanego samochodu. Wystrzegaj się ich jak ognia! Jazda bez prawa jazdy i uprawnień - co za to grozi? Limity prędkości w Polsce Otwieranie auta z rozładowanym akumulatorem Sprawdzanie samochodu – o czym pamiętać przed podróżą? Schemat gniazda przyczepy - czym różnią się gniazda 7- i 13-pinowe? Filtr paliwa - jeden z tych najbardziej zapomnianych Przyczyny ściągania samochodu – układ hamulcowy Płyn hamulcowy – jaki wybrać? Wymiana filtra paliwa – jak to zrobić samodzielnie? Dorabianie kluczyka do samochodu - ile kosztuje i czy jest to trudne?