#DSWM: Osobówka kontra tramwaj. Szynowy pojazd miażdży bok od strony kierowcy

#dziejesiewmoto zaczynamy od nagrania kolizji z nietypowej perspektywy. Zwykle to kierowcy nagrywają kolizje, a tym razem zderzenie uchwyciła kamera zamontowana w tramwaju. Na filmie widać, jak nieuważny kierowca wjeżdża na tory tuż przed pojazd szynowy. Motorniczy nic nie może zrobić i dochodzi do kolizji. Zalecamy unikanie ponad 30-tonowych sprzętów szynowych, które nie mają możliwości zmiany kierunku jazdy.

Absurdalny zakaz w Szwajcarii. Nie można się tam ścigać przez wypadek we Francji

Wszyscy prawdopodobnie spędziliśmy drugi weekend grudnia 2017 roku w ten sam sposób. Przed telewizorem, wgapieni w trójkę podstarzałych Brytyjczyków…

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Po godzinach:

Jak powstało to zdjęcie Lamborghini Aventadora? Wypadek motocyklowy na Google Street View Licytuj kask Rafała Sonika Z Jeepem w poszukiwaniu niesamowitych ujęć Toyota Aygo olewa co tylko zechce w nowej reklamie Nowe BMW Serii 7 na Nordschleife Kraksy na prostej w zwolnionym tempie Polskie drogi bez cenzury - 28. część kompilacji wypadków i kolizji [wideo] Nowa, niesamowita reklama Jaguara XE [wideo] Dragster w ogniu 92-latek rozbija 9 samochodów w minutę! [wideo] Renault R.S. 01 nadchodzi!