WP Pomaga: szukasz samochodu? Teraz to prostsze, niż kiedykolwiek wcześniej

Zakup samochodu to decyzja, nad którą myślimy często miesiącami. Każdy chce być pewny, że dokonał właściwego wyboru i dobrze ulokuje swoje ciężko zakupione pieniądze. Za sporą kwotę, którą wyda, chce dostać dokładnie to, czego potrzebuje. Dlatego ogromne znaczenie ma tu opinia innych – znajomych, rodziny i ekspertów. Tu wchodzimy my – redakcja WP Autokult.

Radzimy naszym czytelnikom, jaki samochód kupić.

Radzimy naszym czytelnikom, jaki samochód kupić.

W Polsce zarejestrowanych jest około 28 mln samochodów. Tylko w 2016 było aż 1,5 mln nowych rejestracji. To półtora miliona decyzji zakupowych, które trzeba było podjąć. Bez względu na to, czy część z nich to masowe zakupy do flot, czy jednostkowe wybory prywatne – za każdym razem, bazując nie tylko na ofercie, ale i na wiedzy z różnych źródeł, Polacy musieli podjąć decyzję. Około 60 proc. z nich dotyczyło samochodów używanych.

WP Autokult to serwis, który pisze o samochodach już od dekady. Przez ten czas opublikowaliśmy ponad 1,1 tys. poradników, blisko 700 tekstów o samochodach używanych i około 1000 testów. Trudno policzyć na ile maili i wiadomości prywatnych na Facebooku wam odpisaliśmy, gdy pytaliście nas, jakie auto wybrać. Dla nas, jako zespołu, jest to najlepsza nagroda – powierzacie nam odpowiedzialność i pokazujecie, że nasze zdanie w waszych decyzjach ma znaczenie. Dlatego chcemy ułatwić wam kontakt z nami.

Dzięki WP Pomaga możecie skontaktować się z nami w prosty sposób, podając wszystkie najważniejsze informacje, które są niezbędne, byśmy my mogli pomóc wam w wyborze samochodu. Marcin Łobodziński, do którego często zwracacie się z pytaniami, przeanalizuje dokładnie wasze potrzeby i dzięki dobrej znajomości rynku aut nowych i używanych podpowie wam, czasem w sposób nieoczywisty. Dzięki WP Pomaga nie tylko ułatwiamy decyzję w wyborze między modelami, które rozważacie, ale także pomożemy znaleźć dobre alternatywy, które być może nie przyszły wam do głowy.

Odwiedź formularz i napisz nam, czego potrzebujesz!

Artykuły powstałe na podstawie waszych zapytań przesłanych przez formularz WP Pomaga publikujemy raz w tygodniu. Już teraz możecie przeczytać pierwsze materiały:

WP Pomaga: zobacz wszystkie artykuły

Zobacz wszystkie artykuły, które przygotowaliśmy wspólnie z naszymi czytelnikami.

Dziękujemy wam za zaufanie!

Podziel się:

Przeczytaj także:

Także w kategorii Samochody używane:

Jak sprawdzić czy używane auto jest bezwypadkowe? Używana Toyota Avensis II [2003-2008] - poradnik kupującego Używany Volkswagen Lupo: godny uwagi maluch za dwie pensje Tanie używane samochody z silnikiem V8 - poradnik kupującego Samochody z USA - czy można nazwać je gorszymi? Używane Renault Clio III w pigułce WP Pomaga: używane auto z duszą zamiast Passata Używany Fiat Bravo II 1,4 T-Jet [2007-2009] – włoski Golf za 2/3 ceny Używane samochody hybrydowe - co warto wiedzieć przed zakupem? WP Pomaga: japoński SUV do 40 tys. zł Używane Renault Laguna III 2,0 16V [2007-2014] - poradnik kupującego WP Pomaga: specyficzne potrzeby i minivan do 25 tys. zł Używany Seat Ibiza III [2002-2008]: mały hatchback na różne okazje Szybkie minivany: rodzina nie musi się nudzić Używane Audi A3 8P [2003-2013]: nowoczesne auto, które można tanio utrzymać Trzy używane Land Rovery - trzy sposoby na tanią terenówkę. Uważaj na pułapki! Używana Honda FR-V [2004-2009]: dziwna, ale bardzo praktyczna Używane Renault Clio III: francuski maluch zaskakuje niezawodnością i niskimi kosztami Używany Citroën C4 Aircross [2012-2015] - poradnik kupującego Samochody pułapki: okazyjne w zakupie, drogie w utrzymaniu Używany Opel Astra J [2009-2016] - poradnik kupującego Osiem kabrioletów za 10 tys. zł Używany Volkswagen Golf IV - stworzony dla Polaka Używane, popularne SUV-y premium. Który z nich jest najlepszy?