WP Pomaga: szukasz samochodu? Teraz to prostsze, niż kiedykolwiek wcześniej

Zakup samochodu to decyzja, nad którą myślimy często miesiącami. Każdy chce być pewny, że dokonał właściwego wyboru i dobrze ulokuje swoje ciężko zakupione pieniądze. Za sporą kwotę, którą wyda, chce dostać dokładnie to, czego potrzebuje. Dlatego ogromne znaczenie ma tu opinia innych – znajomych, rodziny i ekspertów. Tu wchodzimy my – redakcja WP Autokult.

Radzimy naszym czytelnikom, jaki samochód kupić.

Radzimy naszym czytelnikom, jaki samochód kupić.

W Polsce zarejestrowanych jest około 28 mln samochodów. Tylko w 2016 było aż 1,5 mln nowych rejestracji. To półtora miliona decyzji zakupowych, które trzeba było podjąć. Bez względu na to, czy część z nich to masowe zakupy do flot, czy jednostkowe wybory prywatne – za każdym razem, bazując nie tylko na ofercie, ale i na wiedzy z różnych źródeł, Polacy musieli podjąć decyzję. Około 60 proc. z nich dotyczyło samochodów używanych.

WP Autokult to serwis, który pisze o samochodach już od dekady. Przez ten czas opublikowaliśmy ponad 1,1 tys. poradników, blisko 700 tekstów o samochodach używanych i około 1000 testów. Trudno policzyć na ile maili i wiadomości prywatnych na Facebooku wam odpisaliśmy, gdy pytaliście nas, jakie auto wybrać. Dla nas, jako zespołu, jest to najlepsza nagroda – powierzacie nam odpowiedzialność i pokazujecie, że nasze zdanie w waszych decyzjach ma znaczenie. Dlatego chcemy ułatwić wam kontakt z nami.

Dzięki WP Pomaga możecie skontaktować się z nami w prosty sposób, podając wszystkie najważniejsze informacje, które są niezbędne, byśmy my mogli pomóc wam w wyborze samochodu. Marcin Łobodziński, do którego często zwracacie się z pytaniami, przeanalizuje dokładnie wasze potrzeby i dzięki dobrej znajomości rynku aut nowych i używanych podpowie wam, czasem w sposób nieoczywisty. Dzięki WP Pomaga nie tylko ułatwiamy decyzję w wyborze między modelami, które rozważacie, ale także pomożemy znaleźć dobre alternatywy, które być może nie przyszły wam do głowy.

Odwiedź formularz i napisz nam, czego potrzebujesz!

Artykuły powstałe na podstawie waszych zapytań przesłanych przez formularz WP Pomaga publikujemy raz w tygodniu. Już teraz możecie przeczytać pierwsze materiały:

WP Pomaga: zobacz wszystkie artykuły

Zobacz wszystkie artykuły, które przygotowaliśmy wspólnie z naszymi czytelnikami.

Dziękujemy wam za zaufanie!

Podziel się:

Przeczytaj także:

Także w kategorii Samochody używane:

Używany SUV na każdą kieszeń – poradnik kupującego Toyota Yaris II [awarie i problemy] Używany Hyundai ix35: usterkowy, ale trwały. Niektóre auta są jeszcze na gwarancji Mercedes klasy E W211 [awarie i problemy] Używana Mazda CX-5 w pigułce. Małe problemy nie przyćmią jej zalet Awarie i Problemy: Porsche 911 [996] Prawie nowy, używany samochód – ile kosztuje? Kia Sorento I [awarie i problemy] Range Rover I [z drugiej ręki] Używany Ford Focus Mk 1 w pigułce. Tani i solidny, ale nie na gaz Honda CR-X del Sol [awarie i problemy] Używana Mazda MX-5 III (NC) – awarie i problemy

Popularne w tym tygodniu:

Używane BMW 320si to rarytas czy wpadka? Okazuje się, że jedno i drugie