Moto Grodzisko 2017 - nadchodzi festiwal jednośladów

W dniach 18-20 sierpnia 2017r. w Grodzisku Mazowieckim, odbędzie się kolejna edycja dużej imprezy plenerowej zwanej „Moto Grodzisko”- to prawdziwa gratka dla zarówno dla miłośników pojazdów na dwóch kółkach jak i fanów dobrego, polskiego rocka!

Artykuł sponsorowany

Nie należy dać się zwieźć, choć "Moto Grodzisko" brzmi lokalnie, a współorganizatorem imprezy jest Grodziski Klub Motocyklowy White Arrows, impreza ta ma status ogólnopolski — przyjeżdżają na nią kluby motocyklowe z różnych części Polski.

Zlot kierowany jest głównie do młodzieży i dorosłych, jednak organizatorzy wyznaczają także specjalnie przygotowany na terenie imprezy sektor przeznaczony dla najmłodszych miłośników motoryzacji. Jak zawsze będziemy mogli liczyć na widowiskowy przejazd przez centrum miasta wszystkich przybyłych na to wydarzenie motocykli.

Imprezie towarzyszą liczne koncerty rockowe, w tym roku gwiazdą wieczoru będzie zespół Wilki.

Serdecznie zapraszamy całe rodziny i gwarantujemy wyjątkowe wrażenia i dobrą zabawę.

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Media corner:

Kiedy reklama na samochodzie będzie najskuteczniejsza? Motor Trade Insurance – polisa dla branży motoryzacyjnej Ubezpieczenie OC samochodu: czy Twój zawód wpływa na składkę? Dobierz uchwyt do smartfona i tabletu Komu wypada wziąć auto w leasing? Samochody elektryczne. Chwilowa moda czy nieunikniona przyszłość? Czeski oksymoron Czy kupić samochód z zagranicy? Najlepsze i najtańsze ubezpieczenie OC i AC Wyprzedaż samochodów 2016 - nowe auto w zasięgu ręki Sprawdź jak działa UBER, za darmo! Samochodowe wakacje Polaków 2015. Jeszcze chętniej podróżowaliśmy wynajętym samochodem Zmiana szaty graficznej iParts.pl Uwaga na podróbki żarówek! Superbrands dla firmy OSRAM Porozmawiajmy o zakupach samochodów Diody OSRAM w motorsporcie Ile jeszcze dołożysz po zakupie samochodu Lampy robocze w ofercie OSRAM Harley-Davidson oferuje pracę marzeń Lion’s Bank oferuje ekskluzywną kartę Maserati Szersza gama retrofitów LED marki OSRAM Rok 2014 na rynku samochodów używanych - raport Magiczne spotkanie flotowe – druga edycja Kobiecej Floty już w marcu 2015 r.

Popularne w tym tygodniu:

Najważniejsze wydarzenia Kongresu Nowej Mobilności Ambasador elektrycznego Mercedesa EQC podejmuje kolejne niesamowite wyzwanie