Moto Grodzisko 2017 - nadchodzi festiwal jednośladów

W dniach 18-20 sierpnia 2017r. w Grodzisku Mazowieckim, odbędzie się kolejna edycja dużej imprezy plenerowej zwanej „Moto Grodzisko”- to prawdziwa gratka dla zarówno dla miłośników pojazdów na dwóch kółkach jak i fanów dobrego, polskiego rocka!

Artykuł sponsorowany

Nie należy dać się zwieźć, choć "Moto Grodzisko" brzmi lokalnie, a współorganizatorem imprezy jest Grodziski Klub Motocyklowy White Arrows, impreza ta ma status ogólnopolski — przyjeżdżają na nią kluby motocyklowe z różnych części Polski.

Zlot kierowany jest głównie do młodzieży i dorosłych, jednak organizatorzy wyznaczają także specjalnie przygotowany na terenie imprezy sektor przeznaczony dla najmłodszych miłośników motoryzacji. Jak zawsze będziemy mogli liczyć na widowiskowy przejazd przez centrum miasta wszystkich przybyłych na to wydarzenie motocykli.

Imprezie towarzyszą liczne koncerty rockowe, w tym roku gwiazdą wieczoru będzie zespół Wilki.

Serdecznie zapraszamy całe rodziny i gwarantujemy wyjątkowe wrażenia i dobrą zabawę.

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Media corner:

Czy warto kupować „zimowe” felgi? Ile jeszcze dołożysz po zakupie samochodu Wymieniasz samochód? Sprawdź, jak zdobyć na to pieniądze Bezpłatne szkolenia z bezpiecznej jazdy na Torze Łódź Nowa odsłona aplikacji Vehicle Light Raport specjalny: opony letnie Porozmawiajmy o zakupach samochodów Bądź #smA4rt, jedź bezpiecznie! Jak kupić motocykl na prawo jazdy kategorii B? Czy kupić samochód z zagranicy? Rok 2014 na rynku samochodów używanych - raport Caravana Go Romania – nostalgiczna wyprawa śladami PRL-u