Moto Grodzisko 2017 - nadchodzi festiwal jednośladów

Artykuł sponsorowany

W dniach 18-20 sierpnia 2017r. w Grodzisku Mazowieckim, odbędzie się kolejna edycja dużej imprezy plenerowej zwanej „Moto Grodzisko”- to prawdziwa gratka dla zarówno dla miłośników pojazdów na dwóch kółkach jak i fanów dobrego, polskiego rocka!

Nie należy dać się zwieźć, choć "Moto Grodzisko" brzmi lokalnie, a współorganizatorem imprezy jest Grodziski Klub Motocyklowy White Arrows, impreza ta ma status ogólnopolski — przyjeżdżają na nią kluby motocyklowe z różnych części Polski.

Zlot kierowany jest głównie do młodzieży i dorosłych, jednak organizatorzy wyznaczają także specjalnie przygotowany na terenie imprezy sektor przeznaczony dla najmłodszych miłośników motoryzacji. Jak zawsze będziemy mogli liczyć na widowiskowy przejazd przez centrum miasta wszystkich przybyłych na to wydarzenie motocykli.

Imprezie towarzyszą liczne koncerty rockowe, w tym roku gwiazdą wieczoru będzie zespół Wilki.

Serdecznie zapraszamy całe rodziny i gwarantujemy wyjątkowe wrażenia i dobrą zabawę.

Artykuł sponsorowany

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Media corner:

Ubezpieczenie OC samochodu: czy Twój zawód wpływa na składkę? Trzecia Rewolucja Volkswagena. ID. 3 kontra jego duchowi poprzednicy. Salon dla Twojego auta, czyli jak zaaranżować garaż CWS T-1, czyli powrót polskiej legendy motoryzacji Škoda – wszystko to, co ważne Wymieniasz samochód? Sprawdź, jak zdobyć na to pieniądze Alfa Romeo 4C “Samochodem roku 2013” według magazynu FHM Internetowy Salon Lexusa. Jak kupić auto online? Motocyklowe nowości OSRAM Zimy nie ma, dziury są Dobierz uchwyt do smartfona i tabletu Škoda Karoq - umiesz liczyć? Bo to się opłaca