McLaren F1 GTR Longtail na nowym zestawie oficjalnych zdjęć

McLaren F1 to prawdziwa legenda, której historię już kiedyś bardzo dokładnie Wam opowiedzieliśmy. O fantastycznym drogowym modelu mogliście przeczytać w moim artykule, a bardzo obszerną, pokuszę się nawet o stwierdzenie, że najobszerniejszą w Internecie historię wersji wyścigowej, opisał dla Was Olgierd Lachowski.

Teraz sylwetkę jednego z wyczynowych egzemplarzy przypomina sam producent. McLaren jest w posiadaniu maszyny, która w 1997 roku zajęła drugą lokatę w 24h Le Mans. Oto F1 GTR Longtail 20R, startujący oryginalnie w barwach Gulf-Davidoff.

McLaren F1 (1992) - historia legendy (część 1)

Obecnie żyjemy w czasach luksusowych supersamochodów. Nie wystarczy już, że sportowa maszyna drogowa jest piekielnie szybka. Musi mieć również wiele…

McLaren F1 GTR/GTR Longtail (1992) (część 2) [historia motorsportu]

Dziś druga część historii McLarena F1. A będzie o karierze wyścigowej tego bolidu, który — jak się okazało — był nie tylko doskonałym sportowym…

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Galerie zdjęć:

Classic Recreations 1966 Shelby GT350CR na efektownych zdjęciach [galeria] Škody 4x4 na śniegu – galeria zdjęć Wyścigowe legendy Porsche [galeria zdjęć] Kolejne nieprzyzwoicie szybkie Porsche 911 GT3 RS 4.0 [galeria i wideo] Fotogaleria: Audi RS5 Coupe 2014 Mercedes-Benz Klasy E [galeria] Alpine A110 na nowych zdjęciach. Francuzi gotowi do walki z Porsche BMW Abu Dhabi udowadnia, że i8 nie musi być szare Fiat 124 Spider i wersja Abarth na nowej porcji zdjęć z USA Wersja miejska i niegrzeczna. Carlex prezentuje zestawy dla Mercedesa Klasy X Škoda Rapid Spaceback - obszerna galeria od producenta 9 wilków w owczej skórze. Wybraliście ulubione "sleepery"