Tour de France 2016 ze Škodą - fotorelacja z etapu ósmego

Wraz ze Škodą wybrałem się na ósmy etap Tour de France 2016, wiodący z Pau do Bagnères-de-Luchon. Był to jeden z najbardziej malowniczych odcinków tegorocznego, wielkiego wyścigu.

Ten artykuł ma 6 stron:

Tego dnia przygoda z Tour de France rozpoczynała się w miasteczku Pau, w którym można było między innymi przyjrzeć się czerwonemu samochodowi dyrekcji wyścigu.

Tego dnia przygoda z Tour de France rozpoczynała się w miasteczku Pau, w którym można było między innymi przyjrzeć się czerwonemu samochodowi dyrekcji wyścigu.

Przed startem w Pau można było także przyjrzeć się bliżej rowerom, pojazdom wsparcia i poznać bliżej swoich idoli.

Przed startem w Pau można było także przyjrzeć się bliżej rowerom, pojazdom wsparcia i poznać bliżej swoich idoli.

Artykuł powstał przy współpracy z marką Škoda.

Kontynuuj czytanie na kolejnych stronach:

Podziel się:

Przeczytaj także:

Także w kategorii Relacje:

Drogowe testy klocków hamulcowych na lodowcu Grossglockner - relacja Walka o zwycięstwo od zaplecza, jak wygląda organizacja dużego przedsięwzięcia sportowego? 15 lat Škody Octavii RS - test na Torze Poznań Salon Samochodowy w Genewie 2016 - nasze zdjęcia [cz.2] Salon Samochodowy w Genewie 2016 - nasze zdjęcia [cz.1] Napędy AWD i 4WD Forda w teorii i w praktyce Z wizytą na planie programu TVN Turbo „101 napraw” Nowy Opel Astra (2015) – polska premiera i ceny Spotkanie z najnowszymi BMW M na ODTJ Bednary Auto Nostalgia 2015 - relacja (cz.2) Auto Nostalgia 2015 - relacja (cz.1) "K2 - kierowców dwóch" - programy motoryzacyjne od zaplecza "K2 - kierowców dwóch" - programy motoryzacyjne od zaplecza [galeria] Poznań Motor Show 2015 - galeria zdjęć z klasykami Poznań Motor Show 2015 - galeria zdjęć [część 2] Poznań Motor Show 2015 - galeria zdjęć [część 1] Hostessy z targów samochodowych w Poznaniu [Poznań Motor Show 2015] Wiosenna konferencja Continentala: opony z mniszka lekarskiego i trudne czasy dla branży oponiarskiej Hostessy z targów samochodowych w Genewie (2015) [galeria zdjęć] Salon samochodowy w Genewie 2015 [galeria zdjęć - cz. 3] Salon samochodowy w Genewie 2015 [galeria zdjęć - cz. 2] Salon samochodowy w Genewie 2015 [galeria zdjęć - cz. 1] Dieslowska ofensywa Opla rozpoczęta Finał obchodów X-lecia Szkoła Auto Škoda na torze ADAC

Popularne w tym tygodniu:

Nowy 508 bierze na cel VW Arteona. O nowej limuzynie Peugeota z Pascalem Delabarre W poszukiwaniu najlepszego posiłku w mieście – Hyundai KONA u Filipa Głodka Z sci-fi do rzeczywistości: jak Volkswagen I.D. Vizzion robi rzeczy, które do tej pory znaliśmy tylko z filmów Nowa Toyota Land Cruiser w Namibii. Ponad 700 km bezdroży, pyłu i błota [część 1] "Pomalowana, naga kobieta leżała w środku samochodu". Odwrót od hostess na targach Hybrydowa, na czasie i bez kompleksów: Vision X to Škoda, której wszyscy potajemnie pożądamy Rozwiązania z wyższych sfer dla wszystkich - Škoda Fabia po liftingu debiutuje w Genewie Geneva Motor Show 2018 wg redakcji WP Motoryzacja: premiera Peugeota 508 zrobiła na nas największe wrażenie Nie fryzjer, barber. Nie samochód, Kona Nowość targów w Genewie, która skradła nasze serca to szwedzkie kombi - Volvo V60 Od Yugo po prototyp Le Mans: motoryzacyjne życie Rory'ego Reida Ściganie mają we krwi. Madison i Chase McQueen o samochodach i nowym Mustangu Bullitt