Ford Fiesta ST200 (2016) - nowe zdjęcia i polska cena

Żywiołem Forda Fiesty ST200 są kręte, górskie drogi, więc nic dziwnego, że właśnie w takiej scenerii wykonano nową sesję zdjęciową tego modelu. Jest to ulepszona Fiesta, wyposażona w kilka drobnych, ale ważnych dla jakości prowadzenia zmian technicznych. Samochód tylko nieznacznie zyskał na wyglądzie, ale ma za to obniżone i utwardzone zawieszenie, zmodyfikowane zwrotnice i układ kierowniczy o szybszym przełożeniu, a to samo zrobiono z przekładnią główną. Dzięki temu zabiegowi i silnikowi wzmocnionemu do 200 KM i 290 Nm auto jest jeszcze bardziej dynamiczne, a do setki rozpędza się w 6,7 s. Z tyłu zamontowano większe tarcze hamulcowe, a układ ESP doposażono w funkcję torque vectoringu. Na polskim rynku Fiesta ST200 została wyceniona na 94 150 zł, czyli o 18 500 zł więcej niż standardowa Fiesta ST i 14 200 zł więcej od Fiesty ST2.

Ten artykuł ma 4 strony:

Zobacz również: Nowy Ford Edge (2018) - premiera w Genewie

Szybko, szybciej, Ford Fiesta ST [test autokult.pl]

Zawsze gdy kolejny dzień ma przynieść ekscytujące wydarzenia, trudniej zasnąć. Umysł jest opętany myślą o tym, co czeka nas po przebudzeniu….

Kontynuuj czytanie na kolejnych stronach:

Podziel się:

Przeczytaj także:

Także w kategorii Galerie zdjęć:

Dodge Challenger T/A & Charger Daytona - ku chwale wyścigowych modeli V8 Porsche 911 (997) GT3 RS | Galerie Czytelników Amerykanie prężą muskuły [galeria - cz. 3] Škoda Fabia Combi po liftingu. Właśnie przestała być prostym samochodem Novitec N-Largo S Ferrari F12 Berlinetta (2016) - tuning w wersji limitowanej Odświeżony Dodge Durango w pełnej krasie [galeria] 2014 Mercedes-Benz Klasy E [galeria] Alfa Romeo 4C - ogromna galeria i nowe filmy! Sportowe samochody w podstawowym wyposażeniu [galeria] Hostessy z Tokio Motor Show 2011 [galeria] Ford Mustang 1965 shooting brake – sportowy klasyk w przebraniu kombi [galeria i wideo] McLaren P1 Concept - piękny i bestia [galeria]