Ford Fiesta ST200 (2016) - nowe zdjęcia i polska cena

Żywiołem Forda Fiesty ST200 są kręte, górskie drogi, więc nic dziwnego, że właśnie w takiej scenerii wykonano nową sesję zdjęciową tego modelu. Jest to ulepszona Fiesta, wyposażona w kilka drobnych, ale ważnych dla jakości prowadzenia zmian technicznych. Samochód tylko nieznacznie zyskał na wyglądzie, ale ma za to obniżone i utwardzone zawieszenie, zmodyfikowane zwrotnice i układ kierowniczy o szybszym przełożeniu, a to samo zrobiono z przekładnią główną. Dzięki temu zabiegowi i silnikowi wzmocnionemu do 200 KM i 290 Nm auto jest jeszcze bardziej dynamiczne, a do setki rozpędza się w 6,7 s. Z tyłu zamontowano większe tarcze hamulcowe, a układ ESP doposażono w funkcję torque vectoringu. Na polskim rynku Fiesta ST200 została wyceniona na 94 150 zł, czyli o 18 500 zł więcej niż standardowa Fiesta ST i 14 200 zł więcej od Fiesty ST2.

Ten artykuł ma 4 strony:

Zobacz również: Ford EcoSport - pierwsza jazda - zobacz nasz test

Szybko, szybciej, Ford Fiesta ST [test autokult.pl]

Zawsze gdy kolejny dzień ma przynieść ekscytujące wydarzenia, trudniej zasnąć. Umysł jest opętany myślą o tym, co czeka nas po przebudzeniu….

Kontynuuj czytanie na kolejnych stronach:

Podziel się:

Przeczytaj także:

Także w kategorii Galerie zdjęć:

Ostatnia sztuka Mitsubishi Lancera Evo sprzedana za 76,4 tys. dolarów Shooting brake i kombi, które nigdy nie powstaną McLaren Technology Centre - zobacz królestwo Rona Dennisa od środka Zonda F Benny'ego Caioli i Horacio Pagani [Galeria] Subaru WRX STI w najnowszej odsłonie Japońskie samochody sportowe złotych lat 90. Tym się jeździ na Kubie [galeria] Pure Rally 2014 - wycieczka po Europie [galeria] Rolls-Royce Phantom | Galerie Czytelników Lamborghini Huracán RWD Spyder (2017) - premiera Ford Mustang I: ewolucja od malca po Bossa [galeria zdjęć] BMW Series 6 Concept - gorąca nowość na Paris Motor Show [megagaleria]