Konfigurator Forda GT już dostępny - rozpoczęto przyjmowanie zamówień

Ford rozpoczął przyjmowanie zamówień na model GT i jeśli plotki nie kłamią, nie będzie łatwo zdobyć swój egzemplarz. Wcześniejsze doniesienia wskazują na to, że konieczne będzie nie tylko wyłożenie na stół około 400 tys. dolarów. By wejść w posiadanie GT z V6 biturbo, konieczne będzie także przejście procesu weryfikacyjnego, w którym konieczne będzie udzielenie odpowiedzi na szereg pytań. Ford chciałby podobno wiedzieć jak często właściciel ma zamiar jeździć swoim autem, czy jest aktywny w mediach społecznościowych i czy miał już wcześniej samochody marki Ford. To wszystko ma upewnić producenta, że GT nie stanie się garażową księżniczką, tylko będzie pojawiać się na drogach i zlotach, ku uciesze oczu miłośników motoryzacji.

Ten artykuł ma 2 strony:

Jednocześnie Ford uruchomił konfigurator, bądź dokładniej rzecz ujmując - wizualizer modelu GT. My przygotowaliśmy kilka swoich wersji amerykańskiego sportowca. W komentarzach czekamy na Wasze propozycje. Konfigurator znajdziecie na dole oficjalnej strony poświęconej modelowi GT.

Jednocześnie Ford uruchomił konfigurator, bądź dokładniej rzecz ujmując - wizualizer modelu GT. My przygotowaliśmy kilka swoich wersji amerykańskiego sportowca. W komentarzach czekamy na Wasze propozycje. Konfigurator znajdziecie na dole oficjalnej strony poświęconej modelowi GT.

Zobacz również: Nowy Ford Edge (2018) - premiera w Genewie

Kontynuuj czytanie na kolejnych stronach:

Podziel się:

Przeczytaj także:

Także w kategorii Aktualności:

EV Innovations - kolejne sportowe gniazdko... Niewiarygodne koncepty XXI wieku [cz. 1] Renault Coupé Corbusier Concept (2015) - na cześć architekta [aktualizacja] Tokio: Kolejna odsłona CRXa Jak w ekstremalny sposób ominąć bramki na autostradzie? [wideo] SsangYong Tivoli z fabryczną instalacją gazową we Włoszech, a jak jest w Polsce? Cupra e-Racer i nowa seria E TCR. Może zagrozić Formule E Nowy bolid BMW Sauber już w styczniu Audi ratuje starego Horcha Abarth wypływa na szerokie wody Najniższe koszty eksploatacji? W Astrze. Koniec okulara - pierwszy teaser odświeżonego Mercedesa klasy E [wideo]

Popularne w tym tygodniu:

"Uczyłem się jeździć w fiacie 126 mojej ciotki". Włoch pokazał swój pomysł na nowego Malucha Maseczka w aucie. Przepisy dotyczą też pasażerów Rolnicy ponownie wyjechali na drogi. Zablokują nawet 200 tras To była kwestia czasu. Tuner zdejmuje limiter prędkości z nowych volvo Amerykanie pobili rekord Bugatti. Ponad 500 km/h na zamkniętej autostradzie Policja kupiła nowe radiowozy. Hyudani Kona Electric zasili szeregi Komendy Stołecznej Są nowe przepisy o przeglądach technicznych. Mają obowiązywać od początku 2021 r. Numery rejestracyjne dla rowerów. Tego chce berlińska policja Hummer powrócił. Ma elektryczny napęd o mocy ponad 1000 KM Nowe przepisy dotyczące sprowadzania aut. O karę za niezarejestrowanie auta póki co trudno Volvo wyjaśnia w poruszającym filmie, dlaczego wprowadziło limiter prędkości do 180 km/h Maseczki w samochodzie. Czy kierowca i pasażerowie muszą je zakładać?