Testy samochodów na Autokult.pl - podsumowanie roku 2015

Wśród podsumowań ostatnich 12 miesięcy, które dla Was przygotowaliśmy na koniec 2015 roku nie mogło zabraknąć zestawienia dotyczącego naszych testów samochodów. Ile aut odwiedziło naszą redakcję? Jakie były najmocniejsze, jakie najwolniejsze, a jakie najdroższe?

Ten artykuł ma 7 stron:

Testy samochodów na Autokult.pl w 2015 — podsumowanie

Rok 2015 był dla nas bardzo pracowity. Naszą redakcję odwiedziło wiele aut. Na pierwsze spotkania z niektórymi samochodami wyjeżdżaliśmy za granicę i daleko w Polskę. W ciągu ostatniego roku opublikowaliśmy równo 150 testów samochodów. Mając na uwadze, że część z nich to porównania, a na niektórych prezentacjach jeździ się kilkoma różnymi autami, prawdopodobnie w tym roku zasiadaliśmy za kierownicą blisko 200 samochodów.

Wśród nich były wozy tanie, bardzo drogie, szybkie i wolne, oszczędne i paliwożerne. Porównaliśmy Audi RS4 z RS6, jeździliśmy nowym Focusem ST po pięknych, hiszpańskich drogach, na terenową przeprawę wybraliśmy się Toyotą Land Cruiser Arctic Truck i Hilux Arctic Truck, w naszym dziale z testami zadebiutowały sportowe marki: Aston Martin, Maserati i Ferrari. Nie brakowało też luksusowych aut — na rendez-vous zabraliśmy Mercedesa-Maybacha S600 i Rolls-Royce'a Phantoma Series II. Kolejną nowością, którą przywitaliśmy w tym roku w redakcji były maszyny z brytyjskiej stajni Jaguara. Wiosną pojechaliśmy na południe Niemiec, by spotkać legendę - Forda Mustanga w dwóch odsłonach, zorganizowaliśmy pojedynek Mercedesa-AMG GT S i Porsche 911 Carrery 4 GTS. W czerwcu uwiodło nas Renault Mégane R.S 275 Trophy. Spotkaliśmy się także z dziwacznym, elektrycznym Twizy. Ostatnim mocnym akcentem było futurystyczne BMW i8, którego wyczekiwaliśmy już od około roku.

Nie brakowało także innych interesujących samochodów. Znajdziecie je wszystkie w naszym dziale z testami.

Kontynuuj czytanie na kolejnych stronach:

Podziel się:

Przeczytaj także:

Także w kategorii Treści cykliczne:

Reliant Robin i inne niezwykłe trzykołowce Skradzione samochody odzyskane po latach Największe i najdziwniejsze akcje serwisowe 2015 roku 10 najbardziej wyczekiwanych samochodów 2016 roku Najbardziej niesamowite samochody Briana Johnsona z AC/DC Czy mobilna hybryda 2w1 sprawdzi się w pracy dziennikarza motoryzacyjnego? Rozwiązanie: quiz motoryzacyjny Autokult.pl [cz.1] Sprawdź swoją wiedzę o samochodach - quiz motoryzacyjny Autokult.pl [cz.1] Cała prawda o brytyjskich samochodach - rozmowa z Mariuszem Stanisławskim, właścicielem serwisu British Cars Maksimum frajdy z jazdy: 10 najlepszych samochodów do zabawy [cz.1] 10 sportowych samochodów wolniejszych od Tesli Model S 15 sportowych samochodów, które na Nürburgring są wolniejsze od Alfy Romeo Giulii Quadrifoglio 100 samochodów, które musisz poprowadzić przed śmiercią [cz. 4] Wyjątkowe samochody inspirowane lotnictwem [cz.1] 100 samochodów, które musisz poprowadzić przed śmiercią [cz. 3] Wpadki producentów: wypadki i kolizje prototypów [cz.1] Pinnacle Portfolio sprzedane na aukcjach w Monterey za 283 mln zł! Pinnacle Portfolio - najcenniejsza kolekcja wystawiona kiedykolwiek na aukcji [cz. 2 supersamochody] Pinnacle Portfolio - najcenniejsza kolekcja wystawiona kiedykolwiek na aukcji [cz.1 - klasyki] 100 samochodów, które musisz poprowadzić przed śmiercią [cz. 2] Retrofuturyzm, czyli przyszłość widziana z przeszłości: Magiczna autostrada Disneya Współczesne samochody, które nie są egzotykami, ale będą cenionymi klasykami [cz.1] 100 samochodów, które musisz poprowadzić przed śmiercią [cz. 1] Motoryzacyjne żarty na prima aprilis 2015