Najlepsze prezenty gwiazdkowe dla mężczyzn i fanów motoryzacji

Ten artykuł ma 10 stron:

Nawigacje i wideorejestratory

Garmin nüvi 57LM

Nawigacje samochodowe oferowane przez producentów fabrycznie osiągają abstrakcyjne ceny. Często za sam system nawigacyjny trzeba dopłacić kilka tysięcy złotych. Dlatego wiele osób decyduje się na tańsze, ale równie skuteczne alternatywy. Jeśli w te święta szukasz prezentu dla mężczyzny, któremu brakuje dobrej nawigacji samochodowej, dobrym rozwiązaniem będzie Garmin nüvi 57LM. Nie jest to najtańszy system, bo kosztuje 595 zł, ale dzięki dużemu, 5-calowemu ekranowi dotykowemu i dożywotniej aktualizacji map będzie świetnym kompanem na wiele lat wspólnych podróży.

Vordon VOR-5

Tańszą alternatywą dla Garmina jest Vordon VOR-5. Ta nawigacja została również wyposażona w 5-calowy ekran i również ma dożywotnią aktualizację map dla aż 42 krajów. Vordon ma także na pokładzie transmiter FM, dzięki któremu w radiu samochodowym możemy słuchać własnej muzyki bez konieczności posiadania fabrycznego złącza USB. Cena tego uniwersalnego urządzenia to 225 zł.

NavRoad myCAM HD

Wideorejestratory samochodowe to hit ostatnich lat. Dzięki nim można zabezpieczyć się przed osobami chcącymi wymusić odszkodowania i sprawcami wypadków, którzy nie chcą przyznać się do własnej winy. To nasze koło ratunkowe na wypadek trudnej do wyjaśnienia przed policją i ubezpieczycielem sytuacji. Ceny tego typu urządzeń rozciągają się od niewiele ponad 100 zł aż do kilkuset zł. Rozwiązaniem ze środka stawki dobrze nadającym się na prezent dla mężczyzny jest NavRoad myCAM HD. Rejestrator ten nagrywa w Full HD przez obiektyw o kącie widzenia równym 170 stopni. Jego cena wynosi 355 zł. Należy pamiętać, że niezbędne jest dokupienie karty microSD.

Garmin nüviCam LM

A może wszystko w jednym? Prezentem uniwersalnym niczym szwajcarski scyzoryk będzie nawigacja Garmin wyposażona w wideorejestrator. Oprócz dużego, 6-calowego wyświetlacza i wewnętrznego dysku SSD, to urządzenie zostało wyposażone także kamerę. Dzięki temu osoba, której sprezentujecie ten gadżet nie będzie miała przedniej szyby oklejonej w kilka urządzeń, z czego każde o innej funkcji. Uniwersalny żołnierz Garmina kosztuje 1620 zł.

Kontynuuj czytanie na kolejnych stronach:

Podziel się:

Przeczytaj także:

Także w kategorii Styl życia:

Jeremy Clarkson: co może pójść nie tak? [konkurs - rozwiązanie] Królowie sportów motorowych na obrazach Toma Havlaska 25 plakatów z filmów samochodowych [cz.1] Powrót do przyszłości - oficjalne i niezależne plakaty filmowe 8 niezwykłych oficjalnych gadżetów Nürburgring Kino samochodowe: 15 ciekawostek o filmie Powrót do przyszłości II Kino samochodowe: 20 ciekawostek o filmie Szybcy i wściekli Stylowe fotele z motywami ze sportów motorowych 10 teledysków z samochodami w rolach głównych [cz. 2] Kino samochodowe: 24 ciekawostki samochodowe o filmie Bullitt POM #2: noc na kołach z BMW M135i Kino samochodowe - historia srebrnych ekranów dla zmotoryzowanych POM #1: noc na kołach z Renault Mégane R.S. 275 Trophy Odwiedziliśmy kino samochodowe pod Narodowym Nietypowe gadżety samochodowe: w sklepie Ferrari Bloguj na platformie Autokult.pl i zdobądź książki Clarksona! Motoryzacja w biurze [cz.2] : akcesoria Ferrari Motoryzacyjne spinki do mankietów od producentów samochodów Zaplanuj podróż i wygraj nawigację Mio Spirit 5450 LM [konkurs] Mio Spirit 7550 LM - test nowej uniwersalnej nawigacji samochodowej Gra F1 2015 – recenzja Mad Max: Fury Road – szalona bitwa na drodze w postapokaliptycznym świecie [kino samochodowe] Motoryzacja w biurze [cz.1] : akcesoria Porsche Tory wyścigowe na ścianie - sztuka dla osób z benzyną we krwi