Najlepsze prezenty gwiazdkowe dla mężczyzn i fanów motoryzacji

W tym roku znowu mamy koło ratunkowe dla wszystkich, którzy szukają najlepszego świątecznego prezentu dla fana motoryzacji, ale jeszcze nie mają pomysłu co kupić. Mamy dla Was propozycje w aż 10 kategoriach, z różnych przedziałów cenowych.

Ten artykuł ma 10 stron:

Scyzoryki, noże, multi-toole

Victorinox Huntsman

Jeśli myślimy o scyzorykach, to pierwsze, jakie przychodzą nam do głowy, to słynne szwajcarskie Victorinoxy. Czerwone, małe narzędzie z białym krzyżem stało się ikoną, którą zna każdy. Victorinoxem posługiwał się MacGyver, a NASA umieściła Szwajcarski Nóż Oficerski na liście oficjalnego wyposażenia wszystkich astronautów. Czy może być lepszy i bardziej praktyczny prezent dla mężczyzny niż szwajcarski scyzoryk? Klasyczna odsłona Szwajcarskiego Noża Oficerskiego to model Huntsman. Stoi za nim 130 lat tradycji w tworzeniu uniwersalnych scyzoryków. Znajdziemy w nim między innymi nóż, nożyczki, piłkę do drewna, korkociąg i otwieracz do butelek ze śrubokrętem. Jest on dostępny w wielu wariantach kolorystycznych, w tym w wersji z przezroczystą obudową. Cena tego niezbędnika każdego mężczyzny to ok. 140 zł.

Scyzoryk Audi

Scyzoryki mają w swojej ofercie także producenci samochodów. Jeśli chcesz sprawić prezent miłośnikowi Audi, ale zabrakło trochę gotówki na R8 V10, wiele radości sprawisz kupując ten elegancki gadżet. Jest on wyposażony nie tylko w nóż, nożyczki i otwieracz do butelek ze śrubokrętem, ale także latarkę LED. Jego cena wynosi 186 zł.

Nóż Trollsky'ego

Nóż to jedno z najstarszych narzędzi znanych ludzkości. Prawdziwy facet, który wyrusza w dzicz musi mieć go ze sobą. Świetnym prezentem dla mężczyzny będzie nóż wykonany na specjalne zamówienie. W tym specjalizuje się Michał Sielicki, lepiej znany w świecie jako Trollsky. Wykonuje on noże różnych rodzajów, w tym kuchenne i traperskie. Ich charakterystyczną cechą są małe, ostre papryczki na ostrzu. Trollsky nie podaje cen na swojej stronie. Prawdopodobnie są one uzależnione w dużej mierze od rodzaju noża i wykorzystywanych materiałów. Wiemy jednak, że ceny noży kuchennych Trollsky'ego zaczynają się od około 350 zł.

Leatherman Wingman

Dla osób potrzebujących mieć w podorędziu uniwersalne narzędzie, doskonałym rozwiązaniem są multitoole. Przykładem uniwersalnego gadżetu wyposażonego w aż 14 funkcji jest Leatherman Wingman. Zawiera on nie tylko kombinerki i cęgi, ale także nóż, pilnik i wiele innych narzędzi. Cena za ten uniwersalny multitool nie jest wygórowana – wynosi 165 zł.

Kontynuuj czytanie na kolejnych stronach:

Podziel się:

Przeczytaj także:

Także w kategorii Styl życia:

Jeremy Clarkson: co może pójść nie tak? [konkurs - rozwiązanie] Królowie sportów motorowych na obrazach Toma Havlaska 25 plakatów z filmów samochodowych [cz.1] Powrót do przyszłości - oficjalne i niezależne plakaty filmowe 8 niezwykłych oficjalnych gadżetów Nürburgring Kino samochodowe: 15 ciekawostek o filmie Powrót do przyszłości II Kino samochodowe: 20 ciekawostek o filmie Szybcy i wściekli Stylowe fotele z motywami ze sportów motorowych 10 teledysków z samochodami w rolach głównych [cz. 2] Kino samochodowe: 24 ciekawostki samochodowe o filmie Bullitt POM #2: noc na kołach z BMW M135i Kino samochodowe - historia srebrnych ekranów dla zmotoryzowanych POM #1: noc na kołach z Renault Mégane R.S. 275 Trophy Odwiedziliśmy kino samochodowe pod Narodowym Nietypowe gadżety samochodowe: w sklepie Ferrari Bloguj na platformie Autokult.pl i zdobądź książki Clarksona! Motoryzacja w biurze [cz.2] : akcesoria Ferrari Motoryzacyjne spinki do mankietów od producentów samochodów Zaplanuj podróż i wygraj nawigację Mio Spirit 5450 LM [konkurs] Mio Spirit 7550 LM - test nowej uniwersalnej nawigacji samochodowej Gra F1 2015 – recenzja Mad Max: Fury Road – szalona bitwa na drodze w postapokaliptycznym świecie [kino samochodowe] Motoryzacja w biurze [cz.1] : akcesoria Porsche Tory wyścigowe na ścianie - sztuka dla osób z benzyną we krwi