Bloguj na platformie Autokult.pl i zdobądź książki Clarksona!

Clarkson z załogą powracają. Powraca też nasz konkurs dla blogerów!

Jak niedawno się dowiedzieliśmy, Jeremy Clarkson, James May i Richard Hammond wrócą do wspólnego programu telewizyjnego, ale już nie pod skrzydłami BBC. Tym razem brytyjskie trio pojawi się w zupełnie nowej serii tworzonej przez Amazon.

Jak wiadomo Clarkson to nie tylko Top Gear, ale także felietony, książki i programy dokumentalne. Dlatego my również nie mamy zamiaru Was ograniczać. W poprzednim konkursie brały udział wyłącznie felietony. Tym razem forma jest dowolna — liczą się jedynie wyniki.

Co zrobić żeby wygrać?

1. Zarejestruj bloga na Autokult. W tym celu prześlij e-mail na adres redakcja@autokult.pl, a w nim zawrzyj następujące informacje:
— subdomena (np. mojblogsamochodowy.autokult.pl)
— tytuł bloga
— podtytuł bloga
— imię i nazwisko osoby prowadzącej bloga
— e-mail na który będzie zarejestrowany blog
— swój awatar wielkości co najmniej 300 x 300 px
— zapoznaj się z regulaminem blogowania
My zajmiemy się resztą i prześlemy dane do logowania. Jeśli już masz u nas bloga ten punkt Cię nie dotyczy.

2. Napisz felieton związany z motoryzacją, przedstaw swoje zdjęcia, opisz historię swojego samochodu — zrób co tylko zechcesz, co przyciągnie uwagę czytelników. Gotowy wpis opublikuj z dopiskiem [JC] w tytule.

3. Wpisy na dobrym poziomie zostaną opublikowane na naszej stronie głównej, warto więc się postarać. To klucz do sukcesu.

4. Pierwsza nagroda zostanie przyznana za ten tekst, pod którym w chwili zakończenia konkursu znajdzie się największa liczba komentarzy zgodnych z regulaminem komentarzy serwisu. Oznacza to, że zwycięży wpis, który wywoła największą dyskusję. Druga nagroda zostanie przyznana za materiał, który w chwili zakończenia konkursu będzie miał największą liczbę odsłon. To oznacza, że jeśli napiszesz ciekawy wpis, warto się nim podzielić z innymi.

5. Jeśli napiszesz więcej niż jeden materiał konkursowy, liczba komentarzy i wejść sumuje się.

6. Na Wasze publikacje czekamy do 31 sierpnia.

Nagrody

Pierwsza nagroda to książka "Clarkson: Moje lata w Top Gear". Druga nagroda to "Jeremy Clarkson: wytrącony z równowagi".

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł ma 1 komentarz

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Styl życia:

Motoryzacja w biurze [cz.2] : akcesoria Ferrari Motoryzacyjne spinki do mankietów od producentów samochodów Zaplanuj podróż i wygraj nawigację Mio Spirit 5450 LM [konkurs] Mio Spirit 7550 LM - test nowej uniwersalnej nawigacji samochodowej Gra F1 2015 – recenzja Mad Max: Fury Road – szalona bitwa na drodze w postapokaliptycznym świecie [kino samochodowe] Motoryzacja w biurze [cz.1] : akcesoria Porsche Tory wyścigowe na ścianie - sztuka dla osób z benzyną we krwi Rowery marek samochodowych - konwencjonalne rowery Peugeota [cz.4] Gran Torino - drugoplanowy tytułowy bohater [kino samochodowe] Rowery marek samochodowych - hybrydowe rowery Peugeota [cz.3] Samochodowe akcesoria na lato - okulary [cz.1] The World's Fastest Indian - prawdziwa historia na srebrnym ekranie [kino samochodowe] Legendarny błękit i pomarańcz, czyli ubrania i gadżety w barwach Gulfa [część 1] Rowery marek samochodowych - elektryczny majstersztyk, M dla kuriera i górska bestia BMW [część 2] Project CARS - recenzja gry 4 nowe zegarki na cześć Ayrtona Senny od TAG Heuera Le Mans ze Stevem McQueenem - zachwyt nad fatalnym kinem [kino samochodowe] Ricardo Santos zachwyca genialnymi w swej prostocie ilustracjami Lampka biurowa zbudowana z silnika Sklepy dla motomaniaków: Curb [część 1] Zegarki Ferrari inspirowane wyścigówkami z lat sześćdziesiątych Luksusowy pokój Bentleya w hotelu w Stambule Być jak Steve Mcqueen - gadżety i ubrania dla fana twardziela z ekranu [część 2]