Motoryzacja w biurze [cz.1] : akcesoria Porsche

Każdy, u kogo we krwi płynie benzyna, a serce wchodzi na wysokie obroty na widok sportowego samochodu z dużą chęcią otacza się akcesoriami związanymi z motoryzacją. Swoje zainteresowanie czterema kołami chętnie pokazujemy nie tylko w domu, ale także jeśli to tylko możliwe - w pracy. Dzisiaj przyjrzymy się jakie akcesoria biurowe oferuje w swoim sklepie Porsche.

Tego typu produkty oferowane przez producentów samochodów zazwyczaj charakteryzują się wysoką jakością, ale przede wszystkim nietuzinkowym charakterem, który wyróżni nas z biurowej szarości. Wyjątkowe akcesoria mają naturalnie swoją, niemałą cenę, ale czego się nie robi, żeby podkreślić swoje przywiązanie do marki?

Pojemnik na spinacze do papieru

Cena: 100 funtów (591 zł)
Masz problem ze spinaczami przewracającymi się luźno po szufladzie? Teraz możesz je trzymać w jednym miejscu, w stylowym opakowaniu. Porsche przygotowało pojemnik na drobiazgi o średnicy 10 cm i wysokości około 9 cm. Wykonany z aluminium okrągły gadżet przykrywany jest oryginalną pokrywką od centralnej śruby do felg Porsche.

Spinacze do papieru

Cena: 10 funtów/100 sztuk (59 zł/100 sztuk)
Skoro już masz na biurku pojemnik na spinacze, to czas go czymś uzupełnić? Te, proponowane przez Porsche, mają kształt sylwetki 911.

Myszki komputerowe

Cena: 70 funtów (414 zł)

Zobacz również: Misja Wisła - odcinek 4 - Wielki Finał

Cena: 60 funtów (355 zł)
Masz dosyć swojej nudnej myszki? Kształt legendarnego modelu 911, aluminiowa rolka do przewijania i stylowe barwy — to wszystko, czego trzeba w biurze prawdziwemu miłośnikowi niemieckiej sportowej marki.

Podkładka pod myszkę

Cena: 60 funtów (355 zł)
Skoro na biurku leży już myszka, to nie może zabraknąć odpowiedniej podkładki. Ta oferowana przez Porsche ma rozmiary 185×240x10 mm i pokryta jest tą samą skórą, którą kryje się wnętrza 911.

Podpora do książek

Cena: 140 funtów (828 zł)
Jak podaje opis na stronie sklepu, ten wspornik wykonano z prawdziwej tarczy hamulcowej z modelu 911 Carrera. Został on przymocowany do metalowego kątownika z gumowanymi powierzchniami zewnętrznymi.

Pamięci flash USB

Cena: 35 funtów (207 zł) za 8 GB

Cena: 32 funty (190 zł) za 8GB
Pendrive'y motoryzacyjne to popularny gadżet. Rzadko kiedy przybierają one kształt samochodu. Porsche ma w swojej ofercie kilka modeli, które zaspokoją potrzeby osób uwielbiających zarówno klasyczne 911, jak i nowoczesne kształty modelu 918 Spyder.

Podkładka na biurko

Cena: 199 funtów (1177 zł)

Cena: 15 funtów (88 zł)
Na biurku nie powinno zabraknąć dobrej, dużej podkładki. Porsche ma w swojej ofercie elegancką, skórzaną oraz prostszą i znacznie tańszą papierową. Niewątpliwą zaletą tej drugiej jest zmieniające się tło. Na 30 stronach umieszczono 5 różnych wyścigowych legend.

Stojak na długopisy

Cena: 85 funtów (503 zł)
Stojak na długopisy został wykonany z aluminium i stali nierdzewnej. Jego wygląd ma przypominać końcówki układu wydechowego obecnie produkowanej 911 Carrery.

Długopisy i pióra kulkowe

Cena: 110 funtów (650 zł)

Cena: 240 funtów (1420 zł) za zestaw: długopis + pióro kulkowe
Skoro mamy już stojak na przybory do pisania, czas go czymś uzupełnić. W ofercie Porsche znajdziemy długopisy i pióra kulkowe wykonane z materiałów jednoznacznie kojarzących się z motoryzacją — lekkich stopów aluminium oraz kompozytu węglowego.

Rzeźba Porsche 911

Cena: 750 funtów (4438 zł)
Kiedy już wyposażymy nasze biuro w gadżety Porsche, przyjdzie czas na wisienkę na torcie. Jest nią aluminiowa rzeźba przedstawiająca kształt Porsche 911 generacji 991. Ma ona długość 30 cm i będzie doskonale grać z całą resztą gadżetów tej marki. To idealny dodatek dla hedonisty, który nie wstydzi się przyznać sam przed sobą, że wydał niemałą kwotę na gadżet służący jedynie do tego, by nań patrzeć i zachwycać się jego kształtem.

Wszystkie ceny na podstawie cennika brytyjskiego sklepu Porsche. Polskie ceny na podstawie kursu funta z dnia 19 lipca 2015.

Porsche 911 Carrera 4 GTS i Mercedes AMG GT S — galeria testowa

Porsche 911 to bezsprzecznie jeden z najbardziej rozpoznawalnych samochodów świata i jednocześnie obiekt marzeń milionów fanów na wszystkich…

Zobacz więcej artykułów z serii: Motoryzacja w biurze

Podziel się:

Przeczytaj także:

Także w kategorii Styl życia:

Mio Spirit 7550 LM - test nowej uniwersalnej nawigacji samochodowej Tory wyścigowe na ścianie - sztuka dla osób z benzyną we krwi Rowery marek samochodowych - konwencjonalne rowery Peugeota [cz.4] Gran Torino - drugoplanowy tytułowy bohater [kino samochodowe] Rowery marek samochodowych - hybrydowe rowery Peugeota [cz.3] Samochodowe akcesoria na lato - okulary [cz.1] The World's Fastest Indian - prawdziwa historia na srebrnym ekranie [kino samochodowe] Legendarny błękit i pomarańcz, czyli ubrania i gadżety w barwach Gulfa [część 1] Rowery marek samochodowych - elektryczny majstersztyk, M dla kuriera i górska bestia BMW [część 2] Project CARS - recenzja gry 4 nowe zegarki na cześć Ayrtona Senny od TAG Heuera Le Mans ze Stevem McQueenem - zachwyt nad fatalnym kinem [kino samochodowe] Ricardo Santos zachwyca genialnymi w swej prostocie ilustracjami Lampka biurowa zbudowana z silnika Sklepy dla motomaniaków: Curb [część 1] Zegarki Ferrari inspirowane wyścigówkami z lat sześćdziesiątych Luksusowy pokój Bentleya w hotelu w Stambule Być jak Steve Mcqueen - gadżety i ubrania dla fana twardziela z ekranu [część 2] Okulary rozszerzonej rzeczywistości Mini - spojrzenie w przyszłość Mazda pokazała sofę i rower Kodo Rowery marek samochodowych - od miejskich składaków do lekkich szosówek [część 1] BMW Cruise M-Bike - rasowy M-rower Chcesz poprowadzić Bugatti Veyrona? Kup 5-dniową przygodę życia! Robert De Niro zagra Enzo Ferrariego