Robert De Niro zagra Enzo Ferrariego

Film będzie nosił tytuł Ferrari.

Jak podaje ilmessaggero.it na razie produkcja jest we wstępnej fazie. Wiemy jedynie, że Robert De Niro powiedział, że to zaszczyt móc opowiedzieć historię życia tak niezwykłego człowieka, który zrewolucjonizował świat motoryzacji. Tymczasem wciąż nie jest znany nawet reżyser, ale w kuluarach mówi się, że zainteresowany tym stanowiskiem jest sam Clint Eastwood.

Produkcja miałaby mieć premierę w przyszłym roku. Nam pozostaje mieć nadzieję, że nie są to jedynie plotki i film faktycznie powstanie.

Zobacz również: Jak Volkswagen I.D. Vizzion redefiniuje pojęcie limuzyny klasy wyższej?

Podziel się:

Przeczytaj także:

Także w kategorii Styl życia:

Rower zasilany energią słoneczną - czy to jest przyszłość transportu miejskiego? Mercedes Rotwild GT S - rower jak AMG GT Zcarbonka - polski portfel z włókna węglowego Nowy zegarek Scuderia Ferrari w hołdzie bolidom F1 Oris Audi Sport - nowa edycja zegarka dla miłośników R18 e-tron Najtańsze gadżety najdroższych marek samochodowych [część 1] Stosunek Polaków do samochodów i ich eksploatacji Być jak Steve McQueen - akcesoria twardziela z ekranu [część 1] Pióro Porsche Design P'3135 za 25 tys. euro Dainese Freeman - stylowo i ciepło na motocyklu Zegarki Jamesa Bonda - od Rolexa Submarinera po Omegę Seamastera Specjalizowany zegarek i stoper niemieckiego Sinna Stylowe koszulki i zbiórka na szczytny cel Miki Eleta Timeburner - motocyklowy silnik na rękę Specjalne buty na dekadę współpracy Pumy i Ferrari: Icon Collection Świat Według Clarksona 5: przecież nie proszę o wiele - napisz felieton i wygraj książkę! Seria okularów Aston Martin w gamie Marmy Kurtki inspirowane samochodami zadebiutowały w katalogu Bentleya Nadchodzi Project CARS – pierwsze wrażenie jest niesamowite! Janus Armoured Moto-Rucksack - stylowo i bezpiecznie Rękawiczki do jazdy samochodem - więcej niż gadżet Kup kombinezon Chrisa Hemswortha, który nosił w fimie Rush Selected Jewels Golden Key - podnieś luksus do kwadratu Luksusowe wnętrze prywatnego Jumbo Jeta [wideo]