Hostessy z targów samochodowych w Genewie (2015) [galeria zdjęć]

Targi samochodowe w Genewie to jedna z najważniejszych imprez motoryzacyjnych w roku. Jak zawsze znakomitym samochodom towarzyszyły piękne kobiety. Po trzech częściach fotorelacji prezentujemy Wam zdjęcia hostess z salonu samochodowego w Genewie.

Ten artykuł ma 5 stron:

Zobacz również: Nocne rozmowy o... odc. 3

Kontynuuj czytanie na kolejnych stronach:

Podziel się:

Przeczytaj także:

Także w kategorii Relacje:

Gratka dla miłośników Porsche. Para wyjątkowych 911 prezentowana w Warszawie Z Maserati MC20 i MC12 w cztery oczy w Katowicach. Odkrywam tajemnice włoskich superaut szczegół po szczególe Róbcie miejsce na plakaty. Toyota GR Supra wygląda fantastycznie, a jeździć ma jeszcze lepiej Nowość targów w Genewie, która skradła nasze serca to szwedzkie kombi - Volvo V60 Kodiaq Laurin & Klement - na spotkanie z TOPR Bydgoszcz Auto Moto Show 2011 [relacja Autokult.pl] Jak jeździ Fabia R5? Wywiad z Pontusem Tidemandem Verva Street Racing - ryk silników i zapach spalin w sercu Warszawy! Bydgoszcz Auto Show 2012 [relacja autokult.pl] Targi Motor Show 2013 w Poznaniu [galeria] Rozmawiałem z Richardem Hammondem o jego kolekcji aut i przyszłości motoryzacji Trzeba mieć fantazję i pieniądze, synku!

Popularne w tym tygodniu:

Twórcy nowego Mercedesa Klasy C tłumaczą się. Zapytałem ich o wszystko, czego w nim brakuje Passat i Golf jeszcze nie umrą, ale VW chce przyspieszyć elektryczno-cyfrową ewolucję nową strategią "Accelerate"