Salon samochodowy w Genewie 2015 [galeria zdjęć - cz. 3]

Dzisiaj przedstawiamy Wam trzecią i już ostatnią część naszej fotorelacji z tegorocznych targów samochodowych w Genewie. Tym razem zabieramy Was między innymi na stoisko Pagani, Lamborghini, Ferrari i McLarena. Która z tegorocznych genewskich premier najbardziej przypadła Wam do gustu?

Ten artykuł ma 6 stron:

Zobacz również: Tylko na Autokult.pl

Kontynuuj czytanie na kolejnych stronach:

Podziel się:

Przeczytaj także:

Także w kategorii Relacje:

Wodny świat - ucieczka od rzeczywistości na pokładzie Hyundaia Tucsona Renault ZOE w Polsce - relacja Salon Samochodowy w Genewie 2016 - nasze zdjęcia [cz.1] Kia Platinum Cup na Autodromie Most: wyścig z piorunami w tle Verva Street Racing 2013 & Top Gear Live [galeria] Premiera na otwarcie salonu. W McLaren Warszawa mogłem z bliska zobaczyć nowego GT Caravana Go Romania – 3000 km, 10 dni i mnóstwo przygód "Decyzję już podjęto za nas". Rozmawiam z Krzysztofem Hołowczycem o przyszłości motorsportu w elektrycznej rajdówce Powolny objazd miasta Škodą Kodiaq - my prowadzimy, wy piszecie, gdzie mamy jechać Zobacz nowości Škody na targach samochodowych we Frankfurcie Citroen DS4 - polska premiera [relacja autokult.pl] Roadtrip po Europie? Czemu nie. Tylko jakim autem?

Popularne w tym tygodniu:

Czy Irańczycy pomogliby polskiemu kierowcy? Niezwykła opowieść pana Adama sprzed 40 lat Toyota Kenshiki Forum 2020, czyli przyszłość motoryzacji według Japończyków w 3 krokach