Salon samochodowy w Genewie 2015 [galeria zdjęć - cz. 1]

Tegoroczne targi samochodowe w Genewie przyniosły ogrom ważnych i mocnych premier. Na takim wydarzeniu nie mogło nas zabraknąć. Zapraszamy na pierwszą część wycieczki po halach targowych jednego z najważniejszych salonów samochodowych w roku.

Ten artykuł ma 10 stron:

Zobacz również: Premiery Audi na targach IAA: oczekiwania kontra rzeczywistość

Kontynuuj czytanie na kolejnych stronach:

Podziel się:

Przeczytaj także:

Także w kategorii Relacje:

Frankfurt subiektywnie [relacja autokult.pl] Varsopolis 2019: polski konkurs elegancji z prawdziwego zdarzenia Motointegrator Track Day na Torze Słomczyn [relacja autokult.pl] Moje ulubione Volvo to nowe S60 T6 i wcale nie jest najmocniejsze w gamie W poszukiwaniu najlepszego posiłku w mieście – Hyundai KONA u Filipa Głodka Otwarcie salonu Lamborghini w Warszawie i polska premiera LP 610-4 Huracán [relacja] Polska Genewa, czyli Poznań Motor Show 2014 Tak powstaje Arrinera Hussarya - Autokult.pl uchyla rąbka tajemnicy [relacja autokult.pl] "Samochód marzeń: kup i zrób" - programy motoryzacyjne od zaplecza Honda e Prototype wygląda tak uroczo jak koncept. Premiera już wkrótce IV runda OPP WST - Lap Race na lotnisku Ułęż [galeria] Auto Nostalgia 2015 - relacja (cz.1)

Popularne w tym tygodniu:

Julius Seebach: przyszłość Audi Sport jest elektryczna. Wywiad z szefem producenta modeli RS Byłem na premierze Volkswagena ID.3. O tym wydarzeniu będą pisali w podręcznikach do historii... Frankfurt 2019: to, co najlepsze, było na uboczu, z dala od kolorowych świateł Jeździłem Porsche 911 GT3 RS – to kosmos! Ale zakochałem się w modelu 718 T Ponad 800 km po południowo-wschodniej Polsce, czyli pojechałem w drugiej edycji eRajdu ID.3 to początek, a nie koniec drogi. Volkswagen zdradza plany podboju świata elektromobilności Porsche uruchamia w Polsce program Masters. Udział w nim to spełnienie marzeń Frankfurt 2019: elektryczne samochody Opla Nowości Opla na salonie samochodowym we Frankfurcie Volkswagen ID.3: pierwszy kontakt z rewolucyjnym „elektrykiem” Przyszłość Volkswagena jest elektryczna Premiery Audi na targach IAA: oczekiwania kontra rzeczywistość