Weź udział w badaniu preferencji polskich kierowców

Salon samochodowy w Genewie 2015 [galeria zdjęć - cz. 1]

Tegoroczne targi samochodowe w Genewie przyniosły ogrom ważnych i mocnych premier. Na takim wydarzeniu nie mogło nas zabraknąć. Zapraszamy na pierwszą część wycieczki po halach targowych jednego z najważniejszych salonów samochodowych w roku.

Ten artykuł ma 10 stron:

Zobacz również: ŠKODA ENYAQ IV - elektrykiem w trasę przez Polskę

Kontynuuj czytanie na kolejnych stronach:

Podziel się:

Przeczytaj także:

Także w kategorii Relacje:

W podróży z Peugeot 308 - odcinek pierwszy: przegląd Honda e Prototype wygląda tak uroczo jak koncept. Premiera już wkrótce Jak Mona Lisa na kołach. Pojechałem zobaczyć BMW Art Cars w Warszawie Zrozumieć fenomen Jimny. Jeździmy pierwszą generacją kultowej terenówki Suzuki pod równikiem Jeep Gladiator JT wchodzi do Europy. To jedyny pick-up w swoim rodzaju Genewa wystartowała z hukiem! Pierwszy dzień prasowy [relacja autokult.pl] Tour de France 2016 ze Škodą - fotorelacja z etapu ósmego Nowy Hyundai Tucson. Widziałem go na żywo - to nie jest krok do przodu, to jest olimpijski skok Ponad 800 km po południowo-wschodniej Polsce, czyli pojechałem w drugiej edycji eRajdu Na prawym fotelu u Kuby Przygońskiego. Poznałem z bliska jego rajdową toyotę hilux Polska Genewa, czyli Poznań Motor Show 2014 Pierwszy kontakt: Ford Mustang Mach-E - dlaczego nazwali go Mustang?

Popularne w tym tygodniu:

Mercedes EQS z bliska. Oto dlaczego powinieneś zainteresować się "zielonymi" autami Mercedes EQS to statek kosmiczny na kołach. Przy wnętrzu Niemcy przeszli samych siebie Oto Porsche Macan po (drugim) liftingu. Niemcy zostawili najlepsze na pożegnanie