Salon samochodowy w Genewie 2015 [galeria zdjęć - cz. 1]

Tegoroczne targi samochodowe w Genewie przyniosły ogrom ważnych i mocnych premier. Na takim wydarzeniu nie mogło nas zabraknąć. Zapraszamy na pierwszą część wycieczki po halach targowych jednego z najważniejszych salonów samochodowych w roku.

Ten artykuł ma 10 stron:

Zobacz również: Tylko na Autokult.pl

Kontynuuj czytanie na kolejnych stronach:

Podziel się:

Przeczytaj także:

Także w kategorii Relacje:

Frankfurt subiektywnie [relacja autokult.pl] Varsopolis 2019: polski konkurs elegancji z prawdziwego zdarzenia Motointegrator Track Day na Torze Słomczyn [relacja autokult.pl] Moje ulubione Volvo to nowe S60 T6 i wcale nie jest najmocniejsze w gamie W poszukiwaniu najlepszego posiłku w mieście – Hyundai KONA u Filipa Głodka Otwarcie salonu Lamborghini w Warszawie i polska premiera LP 610-4 Huracán [relacja] Polska Genewa, czyli Poznań Motor Show 2014 Tak powstaje Arrinera Hussarya - Autokult.pl uchyla rąbka tajemnicy [relacja autokult.pl] "Samochód marzeń: kup i zrób" - programy motoryzacyjne od zaplecza Honda e Prototype wygląda tak uroczo jak koncept. Premiera już wkrótce IV runda OPP WST - Lap Race na lotnisku Ułęż [galeria] Auto Nostalgia 2015 - relacja (cz.1)

Popularne w tym tygodniu:

Mercedes-AMG Brand Center Gdańsk to pierwsza taka placówka w Europie Najlepsze miejsce na targach IAA 2019? To wnętrze nowego Audi Q7 Aston Martin Road to Wrocław: relacja zdjęciowa Nowości Opla na salonie samochodowym we Frankfurcie