Honda Civic Type R oficjalnie!

Honda udostępniła kilka oficjalnych zdjęć nowego Civica Type R. Producent nie ujawnił żadnych nowych informacji gdyż oficjalna premiera odbędzie się jutro.

Zobacz również: Hybrydowa Honda Jazz – pierwsze wrażenia

Podziel się:

Przeczytaj także:

Także w kategorii Aktualności:

Pawilon Porsche zagościł w VW AG Autostadt [wideo] Pierwszy samochód elektryczny od Porsche. Taycan zagrozi Tesli Mercedes S klasy - drobny facelift poczciwego elegancika Sportowe barwy na Macanie. Czemu Porsche nie oferuje tego swoim klientom?! Nowa Micra lepsza pod każdym względem... Subaru Legacy oficjalnie OutRun powraca w wielkim stylu... Nowa Zonda - większy silnik, większe wloty Ferrari 250 GTO powraca w nowym wydaniu. Będzie bazować na 812 Superfast Volkswagen Pickup w akcji Porsche Design i nowy telefon P'9522 Ten sam choć całkiem inny – Peugeot 908 (2011)

Popularne w tym tygodniu:

Cizeta V16T sułtana Brunei przez 27 lat przejechała 966 km. Teraz może być twoja Ford Mustang Eleanor może być twój. Jedna sztuka znalazła się w Niemczech Mercedes-Maybach Klasy S wjeżdża na rynek. 5,5 m popisu luksusu i innowacji Zimowe paliwo na stacjach od 16 listopada. Co oferują najwięksi gracze? Lamborghini nie miało szans. Biała skoda z Rosji była o wiele szybsza Maserati MC20 i MC12 z wizytą w Polsce. W grudniu będzie je można zobaczyć w Katowicach Rząd wraca do przepisów o pieszych. Idą zmiany w pierwszeństwie Bak był dziurawy. Właściciel audi włożył więc do auta kanister Zakaz używania komórek na przejściach, koniec z "siedzeniem na zderzaku". Nadchodzą duże zmiany Dwayne Johnson miał zagrać w porsche taycanie, ale nie zmieścił się do niego Nowe samochody dla Straży Granicznej. Jeep Wrangler Sahara dla mundurowych Dodge Viper na "bliźniakach". Japończycy przekroczyli granicę dobrego smaku