Robert spisał się na piątkę!

Robert spisał się na piątkę!

Mateusz Gajewski
25.08.2007 22:30, aktualizacja: 02.10.2022 13:19

Robert Kubica w sobotnich klasyfikacjach zajął 5tą pozycję i to właśnie ta lokata będzie dla niego wyjściową podczas dzisiejszego Grand Prix Turcji na torze Istanbul Park o godzinie 14.

Czołową lokatę wywalczył sobie Felipe Massa z teamu Ferrari, natomiast tuż za nim będzie jechał aktualny lider klasyfikacji generalnej - Lewis Hamilton.

Co ciekawe Heidfeld - team'owy kolega Kubicy - zajął miejsce tuż za nim, pomimo tego, że oboje osiągnęli identyczne czasy, jednakże Robert uzyskał go jako pierwszy, więc to on wystartuje z wyższego oczka. Świadczy to o równym poziomie zawodników teamu BMW Sauber. My jednak mamy nadzieję, że podczas ostatniego okrążenia Robert znów okaże się lepszy od Heidfeld'a.

Źródło: wp.pl, wikipedia.org

Źródło artykułu:WP Autokult
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.