Pomóż nam tworzyć Autokult! Co chcesz tu zmienić?

33. GTI Treffen am Wörthersee 2014 [galeria]

Po raz 33. nad austriackim jeziorem Wörthersee spotkali się ludzie, dla których samochody ze znaczkiem VW na masce są wszystkim. Religia VAG, czyste szaleństwo... Nazywajcie to, jak chcecie, ale było grubo.

Podziel się:

Przeczytaj także:

Także w kategorii Relacje:

50. Rajd Barbórka (2012) [relacja autokult.pl] "Samochód marzeń: kup i zrób" - programy motoryzacyjne od zaplecza Genewa wystartowała z hukiem! Pierwszy dzień prasowy [relacja autokult.pl] Jak Mona Lisa na kołach. Pojechałem zobaczyć BMW Art Cars w Warszawie BMW iFE.18 to ważna premiera nie tylko dla fanów Formuły E. Od niego zależy przyszłość BMW i Mój pierwszy raz na Moto GP – ogłuchłem, oślepłem i oszalałem. Prawdziwi herosi jeżdżą w Klasie Królewskiej Jeździłem Porsche 911 GT3 RS – to kosmos! Ale zakochałem się w modelu 718 T Roadtrip po Europie? Czemu nie. Tylko jakim autem? Škoda ma 125 lat! By poznać lepiej przeszłość marki, wybieramy się do jej muzeum Zobacz nowości Škody na targach samochodowych we Frankfurcie Wyniki 24h Le Mans 2019: to nie był spektakl jednego aktora Trzeba mieć fantazję i pieniądze, synku!

Popularne w tym tygodniu:

Dealerzy VW dorzucili cegiełkę do sieci ładowania. Sprawdziłem, o co w tym chodzi i jak to wygląda Pojechałem Ferrari 296 GTB na GT Polonia 2022. Wmieszałem się w milionerów by zobaczyć jak wybierają oni swoje superauta Ford ogłasza dobre wyniki operacyjne w drugim kwartale 2022 roku i wdraża działania w kierunku ambitnej przyszłości Ford+. Ford liderem rynku motoryzacyjnego w USA Ford przedstawia pierwszego w USA całkowicie elektrycznego pick-upa dla policji: F-150 Lightning Pro SSV Transport multimodalny — sprawdzone rozwiązanie na import towarów z Chin