LeMans
LeMans
Mateusz Gajewski
14.06.2009 15:50, aktualizacja: 02.10.2022 17:45

Wczoraj informowaliśmy Was o miejscu, gdzie na bieżąco można było śledzić poczynania kierowców w 24-godzinnym wyścigu LeMans. Dziś po 24 godzinach, 5195,2 kilometrach i 382 okrążeniach znamy już zwycięzcę! Została nim drużyna Peugeot Sport Total, która jechała modelem 908 Hdi-FAP. Drugie miejsce również należy do tego samego pojazdu, jednak prowadzonego przez team Team Peugeot Total. Zespół Audi Sport Team Joest zajął ostatnie miejsce na podium.

Wczoraj informowaliśmy Was o miejscu, gdzie na bieżąco można było śledzić poczynania kierowców w 24-godzinnym wyścigu LeMans. Dziś po 24 godzinach, 5195,2 kilometrach i 382 okrążeniach znamy już zwycięzcę! Została nim drużyna Peugeot Sport Total, która jechała modelem 908 Hdi-FAP. Drugie miejsce również należy do tego samego pojazdu, jednak prowadzonego przez team Team Peugeot Total. Zespół *Audi Sport Team Joest *zajął ostatnie miejsce na podium.

Co ciekawe zaraz za podium znalazła się drużyna* AMR Eastern Europe*, która jechała samochodem Lola Aston Martin. W serii LMP2 zwyciężył Team Essex jadący Porsche RS Spyder, a kategoria LMP2 została zdominowana przez Corvetty C6.R.