Tor w Lublinie jednak otwarty w 2014!

To wcale nie primaaprilisowy żart. Pomimo wcześniejszych informacji o definitywnej likwidacji toru kartingowego w Lublinie okazało się, że w tym sezonie obiekt będzie otwarty dla miłośników samochodów i motocykli.

fot. miataminichallenge.pl

Jak dotąd wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazywały, że tor kartingowy w Lublinie zniknie i że pozostaną po nim wspomnienia pełne goryczy. Jak informuje jednak Motocyklowy Klub Sportowy Motosekcja, obiekt będzie czynny i tak jak dotychczas będą mogli z niego korzystać fani zarówno dwóch, jak i czterech kółek. To efekt udanych negocjacji z obecnym właścicielem toru. Jest nim prywatny inwestor.

Oznacza to, że przez kolejny sezon miłośnicy motoryzacji będą mogli przyjeżdżać na tor w Lublinie, by doskonalić swoje umiejętności. Pozostaje jedynie nadzieja, że do toru przekonają się też mieszkańcy osiedla (oraz inni przeciwnicy), które sąsiaduje z obiektem. Warto wspomnieć o tym, że pewnego dnia na nawierzchni toru pojawiły się gwoździe. Być może w tym sezonie ci, którzy dążyli do jego likwidacji, nabiorą dystansu i pozwolą kierowcom na bezpieczną jazdę.

Zobacz również: Misja Wisła - odcinek 3

Podziel się:

Przeczytaj także:

Także w kategorii Motocykle:

MV Agusta trafi do Fiata? [aktualizacja] Dziecko mangi i anime: Honda NM4 Vultus [aktualizacja] Nowy motocykl BMW: S1000F [aktualizacja] Poradnik: jak kupić akumulator do motocykla? Szpiegowskie zdjęcia Ducati Monster 800 Suzuki SV1000 od Luca Bar Design Wrażenia z jazdy motocyklem elektrycznym Wiosenna wystawa Hondy w Warszawie MotoGP: mocne rozpoczęcie sezonu w Katarze Rusza sezon Moto Grand Prix 2014! Pół miliona motocykli BMW GS Ducati Panigale w nowym wydaniu: VR|46 MotoGP: nowa klasa tylko dla Ducati [aktualizacja] Dwa nieoznakowane Kawasaki dla łódzkiej policji Dwa tajemnicze motocykle Yamahy już za 6 dni Ewolucja stroju motocyklowego: od tweedowej marynarki do skórzanego kombinezonu Spekulacje: dwa nowe motocykle w ofercie Hondy? Rejestracje jednośladów w liczbach: luty 2014 Rekordowa sprzedaż motocykli BMW w lutym Patronat medialny Autokult.pl: Motovblog 2014 "Cały czas się uczę" - wywiad z Pawłem Płuską Lito Sora zasila rynek jednośladów elektrycznych [aktualizacja] Kolejne nowości H-D na 2014: Low Rider, SuperLow 1200T i Street Bob Special Edition Nowy motocykl Yamahy: FJ-09