Project F – nowe szaty Ferrari 458 Italia

Holenderskie studio projektowe Ugur Sahin Design zaprezentowało swój kolejny niezależny projekt oparty na Ferrari 458 Italia. Czy taka wizja ma szanse powodzenia?

Jak możecie dostrzec na wizualizacjach, samochód w niewielkim stopniu przypomina Ferrari 458 Italia. Project F cechuje się bardzo niską i sportową sylwetką z wyraźnie zaakcentowanymi nadkolami i oryginalnym pasem przednim. Uwagę zwraca również specyficzny tył z ciekawą pokrywą silnika i okrągłymi światłami. Całość wygląda nietuzinkowo, ale z pewnością znajdą się fani takiej właśnie stylistyki.
Nie wiadomo jeszcze, czy projekt doczeka się realizacji. Źródłem napędu najprawdopodobniej pozostałby standardowy dla Ferrari 458 Italii 4,5-litrowy silnik w układzie V8, generujący 570 KM i 540 Nm momentu obrotowego.
Ugur Sahin Design Project F — galeria
Źródło: worldcarfans.com
Ten artykuł ma 3 komentarze
Pokaż wszystkie komentarze