IV runda OPP WST - Lap Race na lotnisku Ułęż [galeria]

Warsaw Speed Team - IV runda Lap Race

Warsaw Speed Team - IV runda Lap Race

Wyścigi samochodowe na ćwierć mili nie są już niczym nowym w Polsce. Ich organizowaniem od kilku lat zajmuje się m.in. Stowarzyszenie Warsaw Speed Team, które postanowiło wyjść naprzeciw także i tym kierowcom, którzy lubią skręcać. 9 lipca na lotnisku Ułęż odbyła się IV runda kolejnego już sezonu zawodów OPP WST — Lap Race.

Formuła Otwartego Pucharu Polski – Lap Race jest dosyć prosta i z założenia ma przypominać podobne zawody rozgrywane na zachodzie Europy – Time Attack. Jak napisano w regulaminie, Lap Race jest okrążeniem wyścigowym, w którym zawodnik pokonuje dystans około 4 km na czas.

9 lipca zjawiło się 30 zawodników na płytach lotniska Ułęż, którzy stanęli do rywalizacji między sobą w kilku klasach. Szczegółowe wyniki możecie znaleźć na oficjalnej stronie Stowarzyszenia Warsaw Speed Team, a ja zapraszam do obejrzenia naszej autorskiej galerii zdjęć z IV rundy wyścigów OPP WST – Lap Race.

Zobacz również: Super Drag Race 2012

Podziel się:

Przeczytaj także:

Także w kategorii Relacje:

Jazda defensywna – co to takiego? Warsztaty z personalizacji Toyoty Aygo – relacja Bezpieczna jazda samochodem - co warto wiedzieć, co warto umieć? - część 4 i konkurs Polska premiera Jeepa Renegade - relacja Nowy produkt od Continentala na zimę Żegnaj benzyno – instalacje gazowe Prins Direct LiquiMax 2.0. Ekonomiczna jazda samochodem nie musi być nudna! - część 3 i konkurs Premiera Harley-Davidson Street 750 i urodziny Jacka Danielsa Škodami w teren, czyli szkolenie Offroad Driving na Autodromie 4x4 - część 2 i konkurs Cykl szkoleń dla kierowców na 10-lecie Szkoła Auto Škoda - część 1 i konkurs Battle Royale - 1 mila po raz pierwszy - fotorelacja "Automaniak" - programy motoryzacyjne od zaplecza „Zakup kontrolowany” – programy motoryzacyjne od zaplecza Otwarcie salonu Lamborghini w Warszawie i polska premiera LP 610-4 Huracán [relacja] Porsche on Track w Estonii - relacja Audi po raz piąty z rzędu! 24 Heures du Mans 2014 [relacja] Škoda 4x4 Driving Experience – doświadczyć napędu na cztery koła - relacja 33. GTI Treffen am Wörthersee 2014 [galeria] Z wizytą w muzeum Škody 33. GTI Treffen am Wörthersee - Audi A3 Clubsport Concept quattro & TT quattro Sport Concept [galeria] 33. GTI Treffen am Wörthersee - Seat Leon Cupra Racer [galeria] 33. GTI Treffen am Wörthersee - Škoda Citijet & Yeti Extreme [galeria] 33. GTI Treffen am Wörthersee - VW GTI Roadster Concept & Golf R400 [galeria] Szkolenie zmniejszające liczbę punktów karnych w praktyce

Popularne w tym tygodniu:

Pierwszy kontakt: nowy Bentley Continental GT słowami jego twórcy Stefana Sielaffa