Stig oficjalnie odsłonięty!

stig

Obiecali i dotrzymali słowa. We wczorajszym, pierwszym odcinku 13 serii Top Gear, Stig zdjął kask…

Kto ukrywał się pod nim?

Michael Schumacher. Słyszeliśmy już wcześniej zapowiedzi, że taki incydent będzie miał miejsce (mam na myśli zdjęcie kasku przez Stiga). Osobiście podchodzę do całej tej sprawy ze sporym dystansem. Uważam, że Schumacher był po prostu podstawiony, a celem takiej prowokacji było zniechęcenie poszukiwaczy tożsamości kierowcy-legendy. Uważam, że postura oryginalnego Stiga jest nieco inna, również zachowywał się on zupełnie inaczej niż Michael.

Co Wy sądzicie na ten temat? Czy Schumacher to rzeczywiście Stig? Czy dalsze poszukiwania Stiga mają sens?

Kategoria posta: Aktualności, Ciekawostki

Źródło: WCF

Tagi: gEAR, kask, Michael, oficjalnie, Schumacher, Stig, Top

Regulamin komentowania

  • Krissss

    ja tez mam spory dystans do tego poniewaz shumi jest genialnym kierowca ale jednak anglicy maja ogolna niechec do niemcow wiec co jak co stigiem musi byc ktos z UK .

  • http://null TJ

    Moi Drodzy, przecież to Top Gear. Oni wiecznie się bawią. I za to ich kochamy. :)

  • ba5

    prowokacja, to na 100% nie jest Stig

  • URL

    Na zakończenie odcinka przyznali się, że Schumacher to jednak nie Stig.

  • bady

    to na pewno nie Schumacher!

  • prz

    ale co za show!

  • http://autokult.pl/author/malfeusz Malfeusz

    A pamiętacie amerykańskiego Stiga, który miał olbrzymi od hamburgerów brzuch? Albo Stiga afrykańskiego, który nosił kask, togę niczym bogowie z Olimpu i miał czarną skórę?

  • http://blogsilnika.blogspot.com kwahoo

    Afrykański był genialny.
    Schumachera byłoby łatwo odróżnić, on ma bardzo specyficzny chód. „Twardy” z długimi krokami i ruchami ramion.

  • quattro

    Ja nie rozumiem po co szukać, domniemywać kto jest Stigiem? Przecież t o to właśnie chodzi, że jest poprostu „The Stig” i już.

  • rush

    dokładnie o to chodzi, stig to maszyna!

  • http://null RR

    dokładnie! szkoda, ze autor nie ogladał odcinka, tylko ten fragment…;/

  • ash-yoshi

    Dokładnie STIG to STIG ja myśle że co odcinek poznamy nowego stiga ;-P

  • Mac

    To na pewno nie jest Stig chodzi zupełnie i9naczej od niego ZUPEŁNIE nie porusza się jak stig ;D

  • Paweł

    Oczywiscie ze nie!:) nie stac ich na Schumachera na etacie:)i w ogole…jest inny

  • Piotrek

    Schumacher był przebrany Stiga z jednego powodu – w tym odcinku był test Ferrari FXX…. Tak, to było Ferrari Schumachera, bo nikt nie chciał użyczyć do testu FXX-a poza Michaelem:)

  • Michał

    Stig to nie jeden kierowca :P wydaje mi się że kilku ich było ; ) ale legenda o Stigu ma sie dobrze ! :D

  • Alan

    Przecież ta odsłona z Schumcherem była już dawno temu…. chyba że znowu to powtarzają…

Top Gear - największe wypadki i demolki [wideo]
Top Gear - największe wypadki i demolki [wideo]

Zamknij