Odnowione kształty Mazdy RX-8
Wcześniejsze spekulacje okazały się trafione – w przypadku Mazdy RX-8 skan z magazynu okazał się być prawdziwym. Nowa Mazda RX-8 będzie wyglądała dokładnie tak samo jak na umieszczonych przeze mnie wcześniej obrazkach, tym razem żeby to potwierdzić mam dla Was garść fotek, oraz nieco informacji.
11 stycznia auto zostanie pokazane w Tokio a 13 w Detroit. Wersja, którą podziwiać możecie będzie dostępna jedynie w Japonii – Stary Kontynent i USA otrzymają nieco inny model. Jeśli chodzi o zewnętrzne cechy to w oczy rzuca się nowy przedni zderzak, wyposażony w sporej wielkości wloty powietrza. Na uznanie zasługują również nowe lampy – zarówno przednie jak i tylne. Wewnątrz można przyznać, że zmianom poddała się jedynie konsola centralna. Jeśli chodzi o silnik, to dopóki Mazda nie wypuści oficjalnej informacji prasowej musimy milczeć… Cóż, na razie radzę rzucić okiem, bo przyznam szczerze, że jest na co.
Źródło: autoblog









Może być ;) Fajne felgi zalatujące Fordem oraz dopieszczone gadżety – ważne, że niczego ine zepsuli. Niech jeszcze wezmą się za silnik (świece, rozkład momentu, przegrzewanie). Pozwoliłem sobie dodać do polskiego serca Mazdowiczów => http://forum.ma...pic.php?t=46273
no za dużo to sie tutaj nie zmieniło a bynajmniej nie na 1 rzut oka