• Jubileuszowe 40 Elise S

     - Jubileuszowe 40 Elise S
    Jak już Was informowałem Lotus świętuje swoje 40 urodziny. Specjalnie z tej okazji przygotowano specjalną wersję Elise S. Jego sprzedaż przewidziano jedynie na Starym Kontynencie.
  • Repliki od McLarena – pod (naszą) choinkę…?

     - Repliki od McLarena - pod (naszą) choinkę...?
    Jeśli po przeczytaniu tematu o gadżetach samochodowych wciąż Wam mało, to może coś, co zaproponował McLaren Was zaciekawi. Domyślam się jednak, że chętniej przyjęty zostałby taki gadżet, gdyby to Robert Kubica i jego team podpisywał się na nim, jednakże nie było nam to dane.
  • Reventon w potyczce z odrzutowcem

     - Reventon w potyczce z odrzutowcem
    W sumie można było się tego spodziewać. Zapewne fani Lamborghini śnili o tym w swoich najczarniejszych koszmarach - Lamborghini Reventon - auto, które do złudzenia przypomina wojskowy odrzutowiec stanęło z nim (odrzutowcem) w szranki. Wcześniej podobne testy były już wykonywane, jednakże autem biorącym w nim udział był Bugatti Veyron. Tym razem wybór padł na Reventona - i słusznie.